Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Denon márkáról, termékeiről...

Lucky Mike kérdése:

Denon márkáról, termékeiről (konkrétan füllhalgatóról) kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
FÜL hallgatónál melyik a legjobb márka? Sennheiser az elég jó és nagyon ismert is, ezt tudom, de ki hallott már a Denon-ról? Ahogy érzékelem, hangtechnikában ők is prémiun termékeket gyártanak (főleg mélynyomókat), csak kevésbé ismert...Köszi a válaszokat!

2013. júl. 29. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

En nemreg rendeltem egy Denon fejhallgatot, kicsit megszivtam vele mert nem olvastam el rendesen a leirasat mielott megvettem es csak iPhone, iPad es Apple termekekkel kompatibilis, nekem meg Blackberry telom van. Vegul is egy Y elosztoval mar mukodik es nem szol rosszul.

Ami meg jo marka az szerintem is a Sennheiser, Pioneer, Dr Dre.

2013. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a Denon mondhatni a csúcs egy nagyon komoly elit gyártó manapság házimozi erősítőket csinálnak főleg nagyon jó hanggal a denon nem egy szint egy pioneer vagy hasonló átlag márkával
2013. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy nem ismert a Denon. Csak nem fejhallgatók között. De egyébként erősítő, CD, magnó terén ha valamire rá van írva, hogy Denon az garantál egy minőséget :) Én eddig csak Sennheisert használtam, jól szól mindegyik. De gyanítom a Denon se szólhat rosszul, habár nem ez a specialitásuk. De CD-ben pl. nagyon tudom ajánlani a Denont :)
2015. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!