CuCu93 kérdése:

Van egy Overmax NewBase tabletem amin a hátlapi kamerát nem tudom bekapcsolni/beállítani nem müködik konkrétan pedig az előlalapi rendesen használható és a tablet leirásában is ugy van h 2 db kamerával rendelkezik. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2013. júl. 5. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab2-m van, azon a két kamera más-más ikonról inditható. Próbáld ki.
2013. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, kár, hogy nem 3G-s. Bár azok jó drágák.
2013. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kossziii a valaszt de nem oldodott meg a problemam:/
2013. júl. 6. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Beállításokat, be van jelölve? Nekem csak akkor frissitette, amikor beletettem a SIM kártyát, azzal csatlakozott a netre. Wifivel először nem akart.
2013. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

* Bocs, ezt nem ide akartam.

Nézd meg a Beállításokat,hátha valami ki van kapcsolva.

2013. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hello. Megoldódott a probléma? Nekem is ez a probléma..,csak fordítva... az előlapi kamera nem jön be,eltűnt a kis ikon amivel megtudom cserélni.
2014. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ugyan ilyen tipusú tabletem van és nekem egyik kamera sem működik. Ha elindítom azt írja ki hogy : a galéria alkalmazás sajnos leállt. Ha valaki tuda mi a megoldás akkor irjon egy választ! Köszi
2014. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!