Miért ilyen nevetségesen drága a Wii U és a PS Vita?

Figyelt kérdés

Ahogy láttam egy ps vita 50-55ezer és Wii U pedig olyan 70ezer...


Csak én nem értem hogy miért? pl ki venne vitát? annyi pénzből már vennék ps3-at [wii u helyett is]



2013. júl. 29. 14:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

A psvita egy angyon eros kezikonzol,asztali konzolkent is ugy ahogy megalna a hejet,es tudasahoz kepes ingyen adjak.

Wii-U rol nem tudok nyilatkozni

2013. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Kapsz egy felturbozott mariot XD
2013. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

PsVitához nem értek, de annyit tudok, hogy igen erős hardverrel rendelkezik. Amúgy utálom a kézi konzolokat.


Wii U:


Csak, hogy a Kedves Kérdezőnek el tudjam magyarázni egy példa:


8.generációs konzolok árai:


Ps4= 125.e.

Xbox One= 150.e.

Wii U. 70.e.


Többet nem kell ehhez hozzáfűzni. Erre a hozzászólásomra, írhatják mások, hogy a Wii U hardverileg a másik kettőhö képest gyenge......Nos majd meglátjuk, hogy fognak rajta menni a gamek, mert én sosem a számokból indulok ki. A Ps3 is erősebb hardverileg az X360-nál, és a legtöbb játék ugyanolyan mind két konzolon. Várjuk ki a végét. A Wii U konzol árakhoz képest olcsó, amúgy drága!

2013. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Én nem csak a számokat kérdezem ha nem a realitás-t


[én szeretem máriót XD]

De most csak amiatt nem vennék wii u-t inkább akkor ps3 [több játék]


Ps vita lehet hogy legerősebb kézi konzol de ps3al nem venné fel a versenyt, tehát ha nem utazgatok és akkor kell ps3at még mindig egyszerűbb megvenni [olcsóbb jobb több game]

2013. júl. 29. 19:49
 5/32 anonim ***** válasza:

Persze, én nem szeretek kézi konzollal gamelni. :D A Wii U-t meg eléggé lehúzzák, de nem lesz vele gond, ha meg igen, akkor a Nintendo úgy is kitalál valamit.


A Ps3 jó választás, sok jó gamelést kívánok! :)

2013. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Már van csak azért tettem fel a kérdést mert nem értem az "ár belövést" de ennyi erővel azt is megkérdezhettem volna hogy iphone miért 150ezer XD ki adna érte annyit


Pl szerintem vita lehet jobb psp-nél de nekem psp többet érne

2013. júl. 29. 23:05
 7/32 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a Wii-vel. Jó ez nekem. :)
2013. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Krisipoke ***** válasza:
32%

A PS Vita azért, mert a Sonynál úgy gondolják, hogy minél erősebb hardver = annál jobb konzol. Ami korántsem igaz, ami már akkor is kiderül, ha csak az eladásokat nézzük (10x annyi 3DS, mint Vita...)


A WiiU meg nem drága. Mármint. Azért kerül ennyibe, mert új, ráadásul erősebb, mint a PS3 és az X360. De ahogy az előbb is mondták, sokkal olcsóbb, mint az újgenerációs konzolok.


Egyébként mi a baj a Mario játékokkal? Nem véletlenül szerepel mindenféle toplisták élén pl. a Super Mario Galaxy: egy fantasztikus játék. Egyáltalán nem gyerekes attól, mert nincs benne vér, meg nem lövöldözni kell. Szerintem itt 1-2 ember elég gyerekesen gondolkodik... :)

Meg aztán a Nintendo-nak rengeteg fantasztikus, ugyanakkor eléggé különféle játéksorozatai vannak: Mario, Zelda, Pokémon, Metroid, Kirby, Donkey Kong, F-Zero, Starfox, Smash Bros, Fire Emblem, Advance Wars, stb, stb... Nintendo konzolokat általában az vesz, aki van olyan technológiát akar, ami abszolút újnak számít a maga idejében (ilyen volt pl. a NES, a Game Boy, az N64, a DS, a Wii, a 3DS, és most a Wii U is), és/vagy Nintendo játékokkal akar játszani, amik között nem kevés van, ami abszolút kihagyhatatlan.

2013. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Te Én vagyok???? XD



Eskü, mintha magamat olvastam volna, gratula. :)

2013. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Krisipoke ***** válasza:
Elképzelhető, mindenesetre örülök, hogy vannak még hasonló gondolkodású emberek :)
2013. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!