Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalszettet, házimoz...

Tomix94 kérdése:

Milyen hangfalszettet, házimozit vegyek 50000 forintból?

Figyelt kérdés
Jöhet 5.1, és 2.1 is!

#hangfalszett #házimoziszett
2013. júl. 30. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy esetleg milyen igényeid vannak még vele kapcsolatban, én az arukereso.hu weboldalt tudom ajánlani! Ott több termék részletes adatait el tudod olvasni, össze is tudsz többet hasonlítani, elolvashatod tulajok véleményét, és több bolt/áruház árajánlatát egyéb részletekkel.
2013. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bármi.1 helyett ennyi pénzből jobban járnál:


valami használt Hi-Fi erősítővel (sztereó) Sony, Pioneer, Onkyo, Denon, Yamaha...


+ egy pár használt, de eredeti állapotú (!) Hi-Fi hangdobozzal: Mission, Celestion, JPW, TDL, Wharfedale...vagy akár valami Magnat, Jamo stb...

2013. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én inkább komplett hangfalszettet akarok, nem szeretnék összerakosgatni szettet különböző hangfalakból. Igényeim: zenére, játékra, filmekre használnám, hangerő nem számít, csak a minősége, kis szobám van. Ha van rá lehetőség, legyen távirányítója!
2013. aug. 2. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!