Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elektromos gitár szólózás?

Elektromos gitár szólózás?

Figyelt kérdés
sok ideje gondolkodtam azon hogy hogy lehet így szólózni egy gitárral ( http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xIQ.. ) Ebből olyan 30-45mp a "főbb" ami nagyon szép! Nekem is van elektromos gitárom de nem tudom hogy az mitől függ hogy így lehessen rajta játszani! (persze tudom hogy a srác a videóba elég profi már) Tehát aki tudna segíteni hogy hogy lehetne ilyen "belállítást" csinál az kérem segítsen!

2013. júl. 30. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi köze ennek bármiféle beállításhoz.

Tudás a kulcsszó.

2013. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem van e.gitérom rá tudom kötni erősítőre de én nem tudok ilyesmit csinálni vele...
2013. júl. 31. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát pontosan errõl beszéltem...
2013. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Gyakorlás gyakorlás gyakorlás
2013. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom ! :D az mindennek az alapja ! De arra gondolok hogy pl.: amikor az alsó bundokon játszik a és 2 kézzel "üti" a hurt pl olyat én nem tudok csinálni mert olyan "kemény ,feszes a hur"
2013. aug. 1. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Leírtam már, hogy ennek semmi köze a beállításokhoz meg a gitárhoz meg hasonlókhoz.

Egyszerűen nem tudod megcsinálni és egy csodagitáron se tudnád.

Gyakorolj és egyszer majd menni fog.

2013. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
leneb engeded a húrokat és akkor elég ha csak hozzájuk érsz!nem kell erősen leszorítani!közelebb lesznek a nyakhoz!Kirk Hammett is ezt teszi!(metallica szoló gitárosa)
2013. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mikor a pengető kézzel is elkezd játszani a fogólapon, ezt hívjuk "tapping"-nek. Inkább haladók mélyülnek el a tanulásában, viszont van rengeteg olyan szám, amiben pofonegyszerű tapping van. YouTube tökéletes hely tapping gyakorlásra.
2013. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!