Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » FONTOS, SEGÍTSÉG! Az Owermaxle...

FONTOS, SEGÍTSÉG! Az Owermaxletem USB kimenetele rossz. De sem rám sem Auchanra (ott vettem) nem lehet rábizonyítani a kárt akkor megcsinálják vagy kicserélik (a garancia: 12 hónap teljeskörű + 12 hónap díjmentes javítást ír ebből 5 hónap telt le. )?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Javítok: owermax tablet. Fognak vele valamit csinálni????
2013. aug. 3. 14:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Te magad írtad, hogy:

"12 hónap díjmentes javítást ír ebből 5 hónap telt le."

Nem rosszból, de hányas voltál ötösből, szövegértés?

Szóval igen, fognak, kötelesek javítani, ingyen, mivel 12 hónap díjmentes javítás...

Júúúúj!

2013. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, drága…. Képzeld matekból TÍZEDIKBEN tettem le az EMELT színtű érettségit. Szövegértéshez meg csak annyira konyítok, hogy országos 1 hely vagyok már 10 éve, egyedül elsőben lettem csak második, az is országosan……… Ja és közgazdaságiba járok, ott a jótállás fél évi anyag…….


Inkább arra voltam kíváncsi, hogy mivel az elméletet tudom, de gyakorlatom még nincs, hogy tényleg kötelesek-e BÁRMI ÁRON megjavítani ill. kicserélni.


De köszi a választ.

2013. aug. 5. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!