Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3D tv rossz 3d kép? Orion PIF...

3D tv rossz 3d kép? Orion PIF 32 D3D

Figyelt kérdés

Tv: Orion PIF32 D3D

Akartam 3d-s filmet nézni, de nem igazán sikerült. Half-SBS filmet szedtem le, mkv fájl. Először külső vinyóról próbáltam USB-n. Megnyitotta a filmet, lejátszotta, de két kép volt egymás mellett, hiába nyomtam meg a távirányítón a 3d gombot, azt írta, hogy nem támogatott. Utánna Pc-ről HDMI kábbelel csatlakoztam. Elindítottam a filmet, megnyomtam a 3d gombot, át is tette, de az a baj, hogy mindkét oldalt egy.egy sáv van, ami zavaró, a 3d pedig pocsék, nézhetetlen, annyira elcsúszott a kép. Állítottam a pc-n a képet, másfajta felbontás, képlevágás, stb. de oldalt a két csík megmaradt és eléggé zavaró (a kép így se lett tökéletes, de nézhető.). Frissítéssel próbálkoztam, betöltött, aztán semmi. Valaki tud segíteni?



2013. aug. 5. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Való szinű nem elég gyors a HDMI kábeled vannak olyan HDMI kábelek amik nem tudják olyan gyorsan továbbítani a képet hogy élvezhető legyen HD filmet még igen de a 3D hez kevés. Pontosan nem tudom milyen sebességű kábel kell de egy műszaki boltban megtudják mondani de a dobozán is rajta van hogy 3Ds képet is át tud vinni hasonló gondom volt nekem is az LG tvmel de vetten hozzá másik HDMI kábelt és azzal jol müködött de ajánlatos több helyen körül nézni mert pl a Media markban 8500 ft egy ilyen kábel de jobban körül nézve lehet találni 3-4 ezer ftért is én az Intersparba vettem 3999Ftért szoval érdemes több helyen utána nézni.
2013. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. aug. 6. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!