Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri ez az Omega fejhallgató...

Megéri ez az Omega fejhallgató az árát?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]


Nézegetem egy ideje. Árához képest, nagyon sokat tud, így elgondolkodtam rajta, hogy megveszem. Nekem tetszik, formája is szerintem egész jó....


Vélemények?



2013. aug. 6. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ezt tudom mondani! Azt sem tudtam, hogy egy fejhallgató ennyi mindenre képes lehet! Így a 10ezer körüli ár még olcsó is érte, én a helyedben azonnal lecsapnék rá. Vedd meg! :)
2013. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is meglepődtem, hogy ez ennyire olcsó! Nagy esléy van rá, hogy meg is fogom venni
2013. aug. 6. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ha sokat tud, olcsón, akkor az valaminek a rovására megy. Elsősorban a hangminőségére. Ha nem sokat hallgatsz zenét fejhallgatóban, vagy mp3 zenéket hallgatsz, akkor jó lehet. Ha mondjuk van egy jobb hangkártyád, és teszem azt flac formátumban hallgatsz zenét, vagy CD deck-ről hallgatsz audio CD-t,akkor viszont felejtős. Ha sokat hallgatsz mp3 zenéket, akkor is elgondolkoznék, hogy kell-e a sok ficsőr, vagy a hangzás fontosabb?



Ha találsz olyan boltot, ahol fel tudod próbálni, az is sokat számítana, mert érzed, hogy nem kényelmetlen-e. És én hiába mondom azt Neked, hogy mondjuk a sennheiser HD205 piszok kényelmes, ha Neked kényelmetlen. És szerintem elsődleges szempont a kényelem, utána a hangzás. Tehát egy fejes legyen kényelmes, és szóljon jól. Ezek közül mindkettő egyénfüggő, tehát jó lenne, ha kitudnád próbálni valahol.

2013. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is jó lenne. Én csak mp3 zenéket hallgatok, vagy nagyon ritkán aac formátumot is. Amúgy én is gyanakszom egy picit valamire, vagy tartok attól, hogy amint megveszem 2-3 nap után bedöglik az egyik hangszóró, vagy az akksi kontakt hibás lesz....
2013. aug. 6. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább a nagyobb baj, hogy beépített akkus. Tehát eleve max 5 éve van hátra. És egyre kevesebb ideig bírja majd. Nekem egyáltalán nem tűnik kényelmesnek, nekem egy Sennheiser HD205-ösöm van, az pl nekem baromi kényelmes, és nagyon jól szól. mp3-nál is nagyon hallani a különbséget, de CD audionál ég és föld.
2013. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!