Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan "világító eszköz"...

Olyan "világító eszköz" kellene, amihez nincsen szükség árramforrásra, továbbiak lent?

Figyelt kérdés

Nos, egy hirdetőtábláta szeretnénk "világító dolgot" tenni, de olyat, amihez nem kell áramforrás, és nem éri meg ellopni(akumlátoros kizárva).Mivel messze lesz a házaktól valami olcsó megodás kéne, ilyen fényfüzér szerűség, de primitív megoldások is érdekelnek, lényeg, hogy sötétben látszódjon.Nekem a macskaszem jutott csak eszembe, mert ha arra rávetődik fény(autó fényszórója) akkor már látszik, de ha esetleg valami más megoldás is létezne, az jó lenne.Ötleteket szeretnék.Egy hírdetőtábla, max annyi lenne rajta, hogy nyitva, út mellé tennénk.

Előre is köszönöm a segítséget!


2009. okt. 26. 13:05
 1/10 A kérdező kommentje:

Lehet nem jó kategória, de itt többen oolvassák és sürgős lenne.

Még egy kérdés: fényvisszaverő csíkokat hol lehet venni? bármilyen fajta jó lenne..

2009. okt. 26. 13:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan matricákat ami fényvisszaverős-foszforeszkál a sötétben, abból lehetne betűket vágni,nekünk a céges autónkon ilyenből van a felíratozás, nekünk egy üveges üzletben csinálták
2009. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Óh ez jó! hol lehet ilyet kapni? obi, tesco?Vajon merre érdeklődjek?
2009. okt. 26. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:
huh ezt nem tudom, szerintem nézd meg a googl-be,írd be,h fényvisszaverős matrica
2009. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy matrica nem fogja nektek kivilágítani az egész táblát, sőt pont ellenkezőleg, a világító matrica miatt maga a tábla sötét lesz, semmit nem fognak látni belőle. Inkább a hirdetőtáblát magát, vagy legalább a betűket kellene fényvisszaverő festékkel megfesteni.
2009. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam, kedves utolsó.Egy figura lenne, és a betűk lennének kirakva ebből a fényvisszaverős dologból :)!Jajj..már van is ötletem, milyen legyen:)!!
2009. okt. 26. 13:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik reklámkivitelező cégnél kivágathatod.
2009. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pl. nálam.
2009. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
grafikus vagyok ;D
2009. okt. 26. 13:45
 10/10 A kérdező kommentje:
és most jön, hogy akkor tudnom kéne :D de még nem csináltam ilyet..
2009. okt. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!