Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy wisi márkájú fta...

Van egy wisi márkájú fta műholdasvevő beltéri egységünk. Milyen univerzális távirányítót vegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam, elvileg működik, de távirányító nincs hozzá. A pontos típusa: or 55d, valami német gyártmány lehet, meg az előre programozott csatornák is németek. Valami tippet szeretnék hogy milyen univerzális távirányítót vegyek. Lehetőleg ne netről rendelhetőt mutassatok hanem olyat amit pl euronicsban vagy ilyen műszaki boltokban lehet venni.

2013. aug. 9. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy forintot nem költenék rá. Mire mész a szabadon fogható csatikkal?
2013. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kiélgítő választ. Mostmár tudom h milyen távirányítót vegyek hozzá ._. Amúgy meg elmondanám neked, hogy az astra 19.2-n vagy 300 ingyen fogható tv van. Köztük sok német,(pl: MTV, Comedy Central, stb) ami kell nekem, mert német nyelvet tanulok.
2013. aug. 9. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól van nem tudtam hogy nem magyar vagy.

[link]

Üzletben nem kapsz, vagy zsákbamacska hogy fog e működni.

2013. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!