Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki tud távirányító kódot...

Thomson22 kérdése:

Valaki tud távirányító kódot Alcor tipusu digitális beltérihez?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen kódot? Összekötöd a tévével Scart vagy más (koax) kábellel és antennával, bekapcsolod a beltérit és a tévét, a távirányítón a bal oldalon (a kör alakú irányitó mellett vagy felette) lenyomod a gombot és a kör alakú jobb oldali részével belépsz az Automatikus keresés menűbe. Ha megvannak a csatornák, akkor lenyomod a kör alakú közepét, ez a mentés. A beltéri megjegyzi ezeket, csatorna száma szerint.
2013. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem a csatornakereséssel, illetve a set top box használatával kapcsolatban tettem fel a kérdésem.

Mindössze arra lennék kíváncsi, hogy tanitható távirányítót betudok e tanitani arra,hogy tudjam vele irányítani a set top boxot. Az ehhez szükséges TÁVIRÁNYÍTÓ kód felől érdeklődtem, létezik -e ilyen, ha igen akkor mi lenne az.

2013. aug. 9. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanítható? Automatikusan váltson csatornát?
2013. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem!! Vázolom a dolgot.: Ugye mikor megveszed alapból kapsz hozzá 1 db távirányítót. Nos én azért kérdezem hogy létezik e tanithato távirányito kod a beltérihez, mert egy másik ,azaz UNIVERZÁLIS távirányitoval is szeretném kapcsolgatni a set top boxot. Összefoglalva tudjam irányitani a saját (gyári) távirányitojával, illetve ,mint már emlitettem egy másik Univerzálissal is.
2013. aug. 10. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Univerzálissal? Még nem próbáltam, bár van olyan itthon.
2013. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Jutottál vmire? Én is ezzel kínlódok! Neked milyen távirányítód van?

Alcor stb-hoz sehol sem találok kódot.

2013. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!