Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet vásárlásán gondolkozok,...

Tablet vásárlásán gondolkozok, és kitaláltam, hogy hogy csinálnám. Működne?

Figyelt kérdés
Tervezem egy új Nexus 7 vásárlását, de közben az iPad 4/iPad Mini is nagyon tetszik. Volt iPhone-om, és hiányzik pár dolog a rendszerből. Az lenne a kérdésem, hogy működne-e a dolog. Én szépen bemegyek T-Mobile-ba és veszek egy nekem tetsző iPad modellt, előfizetésre. Tesztelgetném, ha tetszik, akkor marad. Ha nem tetszene, akkor az iPad-et eladnám, és vennék egy Nexus 7-et, erre már van pénzem. A maradék összegből meg fizetném az iPad-et. Ez így működne? Nem tiltja a szolgáltató? Nem szeretnék semmit trükközni, de nekem egy hét minimum kéne mindkét táblagéppel, hogy el tudjam dönteni, hogy melyiket választom. Androidos okostelefonom (Galaxy S3) pedig már van, szóval lehet hogy kéne mellé egy iOS-es is.:)

2013. aug. 9. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz a készülékkel amit akarsz, de a részleteit, az előfizut akkor is fizetni kell ha nincs nálad. De így ki veszi meg ugyan tőled? Mert mi van ha mégse dizeted havonra? Neki letiltanak ezt azt, pedig ki fizette neked.
2013. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A részleteket természetesen fizetném miden hónapban! Csak ha nem tetszene, akkor szeretnék tőle megválni. Előfizetéses készülék hivatalosan a szolgáltató tulajdona, nem? Esetleg nincs megkötés, hogy mit lehet, és mit nem?
2013. aug. 9. 11:47
 3/10 Neuhauser László ***** válasza:

Egy dolog, hogy Te azt mondod, fizeted


De nincs olyan ember aki ilyesfajta kockázattal megvenne egy ilyen drága eszközt

2013. aug. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez esetben köszönöm. Akkor megpróbálom máshogy.:/
2013. aug. 10. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne,ezt ne csináld!

ha nem tetszik,attól még az előfizetés van,és a hűségidőd is marad!

Nexus 7 egy fos!

Ipad 5-öt vegyél,most jön ki majd ősszel,de max.2014.márciusáig!

Megéri!

Ha meg ipad minin gondolkozol,várd meg a retinásat!

Tárhely szempontjából 64GB az elég,de alatt semmi képpen se vegyél!

2013. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is iPad 5 re várok már alig bírom ki. :-D
2013. aug. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elöző vok ! És én is aszt ajánlom hogy várd ki iPad 5-öt ! ami sztem még szeptemberben jön!
2013. aug. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nexus 7 II meg most jött ki és veri az iPad minit, de nagyon.

Szeptembertől mar itthon is kapható lesz 4G-vel is.

2013. aug. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem döntöttem, de nálam a Nexus fele dől a mérleg.:)
2013. aug. 14. 08:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ki van fizetve teljesen az iPad, akkor utána azt csinálsz már vele amit akarsz.

Ha nem fizeted az előfizetést, akkor csak a mobilnetet kapcsolják ki.

Így bárki megveheti az iPad-et.

2013. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!