Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik német...

Miért nem működik német nyelven az Alt+F4 kombó?

Figyelt kérdés

Windows 8-as notimon nem él az Alt+F4 funkció. A többi működik, de ez nem. Eredetileg csak magyar volt rajta, de letöltöttem hozzá a németet is (ausztriai német) A billentyűzet kiosztást meghagytam magyarnak. Zavar, mert mindig így zártam be mindent, amíg magyarul volt a gép. Sőt néha a touchpad-ot is kikapcsolja random magától. Aztán egy F5 gombbal újra él a touchpad.

A nyelvi csomag a Microsoft oldaláról származik, onnan töltöttem le.



2013. aug. 10. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a nyelvi beállítások miatt van? Elvileg az alt+F4 az az összes létező nyelven és kiosztásban alt+F4. A funkcióbillentyűk helye minden nyelven ugyanaz.
2013. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azóta nem működik,amióta németre állítottam. Előtte jól működött.
2013. aug. 11. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!