József_66 kérdése:

Gondolkoztam rajta, hogy veszek egy Beats studio fejhallgatót, de sokan mondják, hogy ennyiért van sokkal jobb is. Tudnátok konkrét típusokat mondani?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sennheiser akármelyik :D
2013. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta egy 5000 ft körüli Sony van,most az erősítőmet is Sony-ra cseréltem és meg vagyok velük elégedve. A füles vezetékén ha 100x nem mentem át a gurulós székkel, akkor egyszer sem, mégis kontakthibamentes. Maga a cucc pedig minimum 30x leesett a földre és meg se kottyant neki, emellett a hangja is elég jó. A Sennheiserekből a 20000-es kategória körül érdemes nézelődni, azok a legjobbak, az olcsóbbak szerintem nem érik meg mert van olyan jó a Sony is.
2013. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs jobb.

Én tegnap vettem media markt ban 55ért és netes teszten olvastam hogy a tesztelő aztirja sokkal job mint a saját Sennheiser HD555-a.

"...a Beats... hogy is fogalmazzak? Aláz. Ilyen szintű dinamikát és teltséget még nem nagyon hallottam fülhallgatótól, a szintén nem alsókategóriás Sennheiser HD555-ös fülesemet rendesen odaveri,..."!

[link]

Sok ember életében nem használta csak fikázza mert menő fikázni azt ami drága! -.-

2013. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

még annyit hogy előtte Solo HD-m volt és a Studio sokkal jobb!


#3 voltam

2013. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erősen túlértékelik a Beats-et. Ismerősöm megmutatta, aztán én is neki a Sony Ericsson eredeti fülhallgatóját, és a földhöz verte a Beats-et, hogy szarabbul szól. A Sony minőség, a Beats marketing.
2013. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!