Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véleményt kéne mondani a DPS...

Véleményt kéne mondani a DPS Dream 7 nevezetű tabletről? Internetezésre filmezésre lenne főleg használva csak olyan sokan lemondanak róla és nem tudom mi lehet a baja.

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Az hogy szar, lassú. Nekem is van egy, de nincs pofám eladni másnak. Enyémnek ráadásul még az órája is késik folyamatosan. Nem perceket, hanem órákat, napokat, ha sokáig életben van. Fájdalmasan lassú vele minden művelet, még egy 1.5 megás PDF fájllal is küszködik rendesen, érintésnél sem pontosan "kattint", kijelző szélén alig reagál. Ez ilyen budget tablet, amit 6-7 éves kölköknek oda lehet adni és még te örülsz neki, ha elrontják.
2013. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, és mikor mondom ezt sok embernek, néznek, hogy de 1,2ghz (hasamra ütök) processzor, tök gyors, nagy kijelző stb.

Közbe egy rakat szar az egész.

2013. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ICOO D70 Pro II és erről van valami vélemény ? nagyobb teljesítmény,de vajon jó e ? Vagy a M-tech aTAB7S bár ez kb a DPS Dream 7 tudása szóval gonolom ez se jobb ...
2013. júl. 5. 00:57
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem a tudásuk a lényeg papiron.

Szar a szoftver rajta, nincs optimalizálva, szar kijelzőket raknak bele, szar anyagból vannak.

Tényleg, spórolj inkább egy használt első szériás galaxy tabra, vagy inkább egy google nexus 7-re, az most bestbuy, és annyira nem is vészes az ára.

2013. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ICOO D70PROII egyáltalán nem a szar kategória. Ne hallgass, olyan elfogult emberekre, akik kategorikusan kijelentik, az összes kínai tablet sz@r, mivel az övék is kínai, csak kidobtak plusz 30-50 ezret a márkára s a garanciára, aminek csak töredéke az optimalizáció s az anyaghasználat. Nem annyira drasztikus a helyzet, mint ahogy azt egyesek előadják, Kínában is szentelnek már időt a tesztelésre, így annyira borzasztóan optimalizálatlan androiddal már nem kerül piacra egy tablet sem, persze nyilván egy samuval sok esetben nem tudnak versenyezni, ami a rendszert illeti, de az sem Isten, előfordul, hogy fagyogat. Az viszont nagyobb méreg, mikor a 50-100 ezres kategóriában fagyogat egy tablet, mint a 20-30 ezres kategóriában.

Egyetlen hibája az ICOO-nak, hogy a kijelző TN paneles, emiatt oldalról nézve szürkül a kijelző, szemből nézve viszont tökéletes. Álló módban nem lehet használni, továbbá olvasásra alkalmatlan, mivel azt szintén álló módban szokás. Fekvő módban futó játékokra viszont tökéletes, a felbontása a 7 colhoz elégséges (1024×600), kellőképpen gyors, gördülékeny, nincs lag, wifit nem dobálja, erős a vétel. A HDMI csatlakozó tökéletesen működik, s mivel RK3066, abszolúte fut a legtöbb játék, mondhatni az összes, talán a real racing fogja csak meg egy kicsit, no de az előfordul, hogy az exynos4412-t is megfogja.

DPS Dream 7-től százszor jobb választás, ebben az árkategóriában best buy Kínából, de az IPS kijelzőért érdemes plusz 15-20 dollárt kiadni.

2-3 hétig teszteltem az ICOO-t, így nyugodtan kérdezz, ha van konkrétum.

2013. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: neked biztos nem volt a kezedben rendes tablet, akár kínai, akár samsung, vagy nexus, mert vannak jó kínai tabletek és telefonok, de ezek a tn-es szörnyek, szarul érzékelnek, borzalmasak.
2013. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, hogy 3 hétig nálam volt konkrétan ez a típus. Az utóbbi pár hónapban 6 különböző kínai futott át eddig a kezemen. Semmi probléma az "érzékeléssel" egyáltalán nem is értem mire gondolsz. Ha az érintőpanelra, akkor az megfelelően érzékeny (5 ponton érzékel). Biztos vagyok benne, hogy ez még a rezisztív korszakból maradt benned, hogy az "érzékelés" gyatra, de az már rég halott, már tavaly haldoklott a műfaj, csak a flytouch ragaszkodik hozzá, de az is az utolsókat rúgja! Itt hónapokról van szó, hisz annyira fejlődik ez a műszaki cikk, hogy kettőt pislogsz s lemaradtál. Úgyhogy hagyjuk a vitát, úgy érzem informáltságban nem vagyunk egy szinten.
2013. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, s igen, valóban lehet ennél sokkal jobbat választani a kínai piacról. Írtam is, hogy az IPS megér plusz 15-20 dollárt, ezek szerint nem értetted miről beszélek, vagy átsiklottál felette.

Ettől függetlenül akkor is bestbuy ebben az árkategóriában. A magyarok többsége nem akar ennél többet kiadni tabletre, ezt fel kell tudni fogni! A magyar piac már rég fölfogta, csak azok nem akik megengedhetik maguknak drágább tabletet, no ők azok, akik nem értik meg, valakinek miért nincs pl. 30 ezer forintja egy tabletre, ha 20 ezre viszont van. Nincs, ennyi! Nem mindenki adja oda a kis túlzással vagy talán nem is túlzással fele fizetését egy tabletre. Ha meg nincs, akkor kompromisszumot kell kötni, ilyen pl. a TN vs. IPS, az 1GB vs. 2GB RAM, a felbontás nagysága, a gps megléte stb.

Jómagam most egy Hyundai T7-et használok, de nyilván ez nem az, amit mindenki megbír venni, pedig még ez is az olcsók közé tartozik.

2013. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hello 2-3 hétig tesztelted ? és szoftver hiba nem jött ki vagy valami mert sokat olvastam arról h össze esik a rendszer meg ilyenek nekem a gép inkább csak nettezésre kell. És hogy 22ezret megér e hosszabb távra.
2013. júl. 6. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Pü-ben is írtál, így ott válaszoltam.
2013. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!