Beats9708 kérdése:

Beats by Dr, Dre Solo HD replika jó-e?

Figyelt kérdés
Szóval arra lenék kíváncsi hogy 5000ft megér postával együtt meg hogy valami tapasztalatot szeretnék róla tudni

#zene #hangzás #Dr Dre.
2013. aug. 12. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:

vateerán megkapod 3500 ért szállítással. 999 Ft a füles, 2500 a szállítás

Nem tudom,hogy megéri-e, de olyan hangzása nem lesz, mint az eredetinek :)

2013. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Te szerencsétlen f.z.

5000 ért már vehetsz normálisat is csak más márkából, de nem baj vegyél replikát, aztán majd csodálkozol ha szar lesz.

Hülye idióta.

Látszik, h te se a minőségért veszed a cuccot...

2013. aug. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez az egész beats szar csak divat.

Olcsó hangzás, olcsón.

De, ha megnézed a hivatalos oldalon, hogy melyik a legértelmesebb komment, annyit fogsz látni, hogy: Nem éri meg, ennél sokkal jobb cuccok vannak.

Ráadásul ha 10-ed annyi áron jutsz valamihez, az nem gyanús egy kicsit, hogy csak másolat, kínai szutyok?

2013. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom ,hogy használtatok e Beats iPodon vagy iPhoneon itunes-ről letöltve.Ha igy használjátok akkor az összeset leveri hangzásban.Replika nem sokkal gyengébb de ha valaki ért hozzá és csak megfogva akkor tudja ,hogy kamu.Inkább vegyél fejest inkább azt ajánlom vagy gyüjts egy kis pénz és találhatsz 20 ezer ért használt eredeti Beats(én is annyi ért vettem)
2013. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, megint az iShit... Hallottál már rendes fejhallgatót korrekt cuccra kötve, veszteségmentesen tömörített hanganyagot játszva?
2013. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na ja!!

Egészen más dolog egy szar kis "márkafüles" mint pl a beats akár egy iPodról akár szg-ről mp3-ban, mint egy fasza AKG flac-cal mondjuk.

Akiknek bejön a beats by dr dre, azoknak vagy szar a hallásuk, vagy egy ócska fülesen hallgattak zenét egész eddigi életükben és ezért kiabálják, hogy MEGVÁLTÁS EZ A FEJHALLGATÓÓÓ, meg EZ A LEGJOOOOB

2013. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor megvettem az iPodom, akkor kaptam hozzá earpod fülhallgatót és az osztálytársam, akinek Beats stúdiója van, ő mondta hogy az a kis füles az ő fejhallgatóját simán odaveri. Nemrégiben vett egy Sennheiser HD 558 -at és mondja, hogy (a Sennheiserre) hogy ez a fejhallgató maga megváltás. Na én is ilyet tervezek venni.
2013. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sennheiser, AKG mind nagyon márkás füles!
2013. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg még ott a Beyerdynamic, és a Shure is tud letenni az asztalra.
2013. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!