Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó márkának számít? Mennyi...

Jó márkának számít? Mennyi garancia van ezekre a TV-kre?

Figyelt kérdés
A TESCO-ban hirdetett Blaupunkt 32/112J led televízió keltette fel az érdeklődésemet, vett valaki ilyet? Azt olvastam, hogy már csak a márkanév a régi, kínai az egész, de ha van rá pár év garancia, beruháznék egyre.

2013. aug. 12. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Már megbocsás,de a tescóból csak egy hülye vesz műszaki cikket. Főleg nem ilyet. A tv nem olyan dolog aminél spórolni kéne és az legyen a szempont hogy olcsó legyen. Minden nap a képernyőjét fogod nézni ezért samsung,panasonic esetleg lg alá nem szabad adni.
2013. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Részben egyetértek veled, nem szoktam a TESCO-ban vásárolni műszaki cikket, de most más a helyzet! Egy LG, Sony, Samsung tv-t csak akkor vennék a tescoban, ha össze tudnám hasonlítani az árakat modellszám alapján (az esetek 99%-ban nem érné meg a tescoban venni, az a tapasztalatom).

Ez a blaupunkt tv viszont elég lutri, mert az interneten rákeresve nem találok szinte semmit róla.


Így jutottam el ide, hogy megkérdezzem, hátha valaki vett már ilyet/látott ilyet működés közben stb. Hidd el, nem vagyok hülye ezen a téren abszolút, de nem is vagyok úgy elengedve anyagilag, hogy egy másik márka USB lejátszós led tv-jét vegyem 90 000, aminek a paraméterei ugyanezek.

2013. aug. 12. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj én csak rádióban ismerem a Blaupunktot (szinte minden új kamionban az van, ha nem rakatsz bele mást) és szerintem egész jó. TV-ből, ha még tényleg a régi szintű a minősége, akkor be merném vállalni, de így nem biztos. A Tesco-s dologhoz meg annyit, hogy az csak egy forgalmazó. Ugyan úgy, mint a Media Markt stb... Vannak saját termékei az igaz és azok tényleg szarok, de attól ne lesz rossz egy márkás termék, mert a Tesco-ban veszed. Sőt néha kifejezetten megéri, amikor vannak ilyen 1 napos nem reklámozott leértékelések. Én például úgy vettem meg a Sony DAV-TZ140 házimozimat, hogy akkor 40 ezerbe került volna, akkor meg éppen 32 E volt. Amúgy a Technika a Tesco "komolyabb" elektronikai márkája. Na olyat nem vennék.
2013. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó választás.Az egész készülék voltaképpen toshiba belsős.A milliós kontrasztaránya van.Én még nem léttam hirdetési oldalakon,hogy bárki szabadulna tőle.Szlovákiai gyártás.
2014. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!