Hangkártya, vagy rendszer hiba lehet?

Figyelt kérdés

Gépem újra tétele óta a Chrome valamiért nem kezel csak stereoban. Olvastam, hogy az új Flashplayer miatt elvileg, és valóban mert internet explorernél meg szól. Igaz nem az igazi... de legalább szól.


Rendszerhangok, zenelejátszásakor csak első kettő szól, 5.1 film be tétele közben szól az 5.1 csak olyan mintha szél fújással, és dobozból szólna.


A Konklúzió lehet akkor ezek után, hogy a hangkártyával van gáz ?

már csak abból kiindulva hogy a szomszédomnak alapból nem szólt sosem az 5.1 rendesen csak SRS program segítségével.. viszont nekem a gép újratevés előtt minden 5.1 ben szólt, még a rendszerhangok is + a chrome a legújabb flash playerrel.


(C-Mediam van, win7 őskori ellensége, régen is szenvedtem vele, de most 64 biten win7-en egyáltalán nem akar szuperálni.)



2013. aug. 14. 13:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!