Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régebbi xbox 360-om...

Csillagné Nagy Julia kérdése:

Van egy régebbi xbox 360-om ami ki van chippelve. Beraktam egy eredeti játékot és mikor elindítom update-elni akar. Addig nem indul el a játék amíg meg nem történik az update. Tudom-e otthon update-elni a chippelt gépet vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor a chippelésnek annyi? Az nem gond, mert csak eredeti játékokkal játszom.

Köszi a segítséget!



2013. aug. 15. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez azért fordul elő, mert utoljára azt érzékelte a gép, hogy internetre volt csatlakoztatva a konzol. Én úgy oldottam meg, hogy csináltam egy teljesen új felhasználót a 360-on és azt használom azóta, nem is kérdez rá a frissítésre (a dashboard verziója is még 2010-es vagy 2011-es lehet). Persze a mentések ugranak, de így legalább nincs rizikó...
2013. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!