Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csinálnátok? Cserélnétek?...

Mit csinálnátok? Cserélnétek? Erősítő vagy iphone?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek?

Van egy Blaupunkt GTA 2 Special MK2 400W-os erősítőm, és egy srác iPhone Klónra akarja cserélni.. szerintetek megérné?

nagyon a szívemhez nőtt az erősítő, de uj telora is vágyom.. ti mit tennétek a helyemben?


2009. okt. 28. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem értek az erősítőkhöz, de ha iPhone-t szeretnél akkor ilyen klóntelefonoktól ne várj sokat szvsz.
2009. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mert?:O a klón nem tuggya azt amit az eredeti?
2009. okt. 28. 19:54
 3/17 anonim ***** válasza:
3%

klónok jobbak mint az eredetik,a klón annyiban különbözik h nincs benne 200megapixeles kamera meg GPS,amugy teljesen ugyanaz.A kínaiak (médincsájna) legyártják a telókat,az iphone megveszi tesz rá új szoftot meg belerak egy kamerát + gps-t.Ennyiben különbözik.Megbízhatók a klónok.

Itt találsz egy-két telót: [link]

2009. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Hogy tudná ugyanazt, ne legyetek már naívak. Még, hogy jobb mint az eredeti.:) Ember, ilyeneket egyáltalán minek kitalálni, érted, nekem semmi bajom azzal ha valaki ilyet vesz, bármilyen okból, de legalább ne hülyítse már a népet, hogy jobb, mint az eredeti...Szánalmas sajna, tovább nem is mondom.

Kérdező, te meg vegyél nyugodtan, ha neked az kell, de nézz alaposan utána, nehogy utána pofára ess, eleve már a szoftvere nem lehet ugyanaz mint az eredeti, maximum utánozhatja kinézetben, de funkcionalitásban nem fogja, stb. Nyilván nem azért vesznek az emberek iPhonet mert segghülyék és ha ugyanazt megkapnék negyedáron akkor nem azt vennék, így működik az üzlet.

2009. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Pff.Iphone klón jobb mint az eredeti.Gratulálok.akkor el lehetne árulni hogy hova viszed szervízbe?óóóó hát persze médincsájna cuccoknak nincs szervíze.Szoftvert tudsz otthon frissíteni ha baj van vele?nemnagyon. Amúgy én is belefutottam 1 ilyen klónba,haver megvette és mit ne mondjak,2 perc volt mig kioldotta a billentyű zárat.Ennyit a klónokról,ne vegyél.
2009. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1 meg 3. vagyok és igazad, sőt tőlem vehet is, ha megnézi és az jó neki, csak az eredetivel ne hasonlítsuk már össze, meg ne mondjanak ilyen baromságokat neki, hogy jobb, mint az eredeti.:) Eleve mégha külsőre hasonlít is, a szoftveren már elbukik az egész ami az Apple cuccok egyik legnagyobb előnye. A többiről nem is beszélve.
2009. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, többet ér a zene, mint egy telefon, legalábbis nekem. A telefont én arra használom, hogy sms-t írjak, meg telefonáljak, zenehallgatásra használom a hangfalaimat/erősítőm, fényképezésre pedig a digitálist. Szóval szerintem tartsd meg az erősítőt, és vegyél valami egyszerűbb telefont, pl. ami nekem van nokia 3110 classic
2009. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintetek egy gyári szoftvert meddig tart beszerezni?? ne legyetek madarak-.-
2009. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
egy kérdés... a klón telokra lehet gyári szoftvert tenni? tudni fogja zat mint az eredeti?
2009. okt. 29. 21:53
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Uram isten.NEM NEM LEHET GYÁRI SZOFTOT RÁRAKNI MERT A 2 TELÓ TELJESEN MÁS EGYMÁSTÓL SŐT A KÍNAI TELÓNÁL,HA ELROMLIK A SZOFT AKKOR KIVÁGHATOD A RÁKBA.ÉRTED?
2009. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!