Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem adták ki a jobb...

Miért nem adták ki a jobb játékokat ps2-őre?

Figyelt kérdés
Ugye van az xbox classic ami gyengébb,és kevesebbet is vettek belőle. De mégis megjelent rá a far cry a doom 3 és a half life 2 amiből ps2-őre csak az 1. rész jelent meg. Ezek közül egy se jelent meg ps2-őre,pedig ezek nagyon jó játékoknak számítottak,sőt még most is sokan játszák. Miért csak xbox-ra jelentek meg ? És ha ilyen jó grafikát ki tudtak facsarni belőle miért állt le a gyártása ? Nekem egyébkén x360 konzolom van,csak felmerült bennem,mert volt ps2-őm is.

2013. aug. 19. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a hardver nem bírta volna ezeket a játékokat mint pl UT3,GoW,Fable1-2,Battlefield 3 még a HD felbontást sem bírná
2013. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor a ps2-őn miért nem jelent meg a doom 3 amikor erősebb mint az xbox ? Nem a battlefield 3 ra gondolok,de gyárthatták volna addig mint a ps2-őt.
2013. aug. 19. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a piac diktál. Egyszerűen nem láttak benne akkora potenciált, hogy időt, munkát és pénzt öljenek bele, hogy portolják ps2-re.
2013. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az tényleg elég marhaság volt, hogy az xbox-al leálltak elég hamar , a ps2-t meg még utána is forgalmazták jó pár évig
2013. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem állok az Xbox oldalán, mindkét gyártó konzoljait szeretem. De az Xbox sokkal jobb tulajdonságokkal rendelkezik, mint a PS2.


Kétszer annyi RAM van benne, több adatot dolgozik fel egyszerre a videókártyája, és bírja az 1920x1080-as felbontást (noha nincs rá full HD játék), a PS2 viszont csak 1280x1024-et bír. Az Xbox procija 733 MHz-es, a PS2 csak 300 MHz.


Ennek ellenére a játék fejlesztőjétől és főleg a megrendelőtől függ, melyik játékot adják ki az adott platformra. PS2-re kiadták a Star Wars - The Force Unleashed-et (pocsék grafikával ugyan, de kiadták. A Sony-nak kellett...).


És végül a marketing. A Sony - mivel csak PS3-ra jelentek meg az általad felsorolt játékok - ezzel kényszerítette a PS fanokat, hogy megvegyék a PS3-mat.


Ismét megjegyzem, mindkét konzol tetszik, próbáltam úgy fogalmazni, hogy ne tűnjön gyűlölködésnek a másik konzol ellen.

2013. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm.
2013. aug. 19. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

A világ legnagyobb marhaságát hallottuk kedves hölgyeim és uraim!

"A xbox clasic gyengébb mint a ps2"? :DDD húúúú ez jó volt

mind hardverlileg mind grafikailag,a tudásukról nem is beszélve megeszi reggelire az xbox ! Az xbox classicra elég egy 20perces sofmód,és lássatok csodát ,amilyen média formátumot csak kiadtam, mindent visz zökkenőmentesen! Nem kell hozzá memókártya, nem kell flasshelni,chippelni,tehát semmi macera,amit csak akar az ember fölmásol rá,jah 1 terráig kezel winchestert ha megfelelő a softmód! tehát szerintem nem kell többet mondanom róla de vannak itt hozzáértő emberek is azok biztosan tudják miről is gagyogok :DDD! Sok szerencsét a nintendó tudású ps2-höz!

2013. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tamás Sáfár válasza:
Még tavaj is adtak ki ps2 játékot.
2015. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!