UPC-s digi box-ról az USB kimeneten keresztül valaki tudott már műsort rögzíteni pl külső winyóra, külső dvd-íróra?

Figyelt kérdés

Ők állítják h az USB csak dísznek van ott és nincs bekötve (elég kedvesek), na én meg nem akarom szétszedni a boxot, de amúgy fogalmuk sincs h ilyet elviekben lehet-e.


Vagy mindenképp kell ehhez vmi software?


Valakinek tapasztalata?


2013. aug. 20. 07:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

vagy egyéb tv-vel megoldható h direktbe tudjak műsort rögízteni pl külső winyóra vagy külső dvd-íróra? vagy ehhez kell közbeiktatni vmi plusz softwaret?

számítógép használata és konvertálás stb ezek kizárva, nekem egy az egyben az kéne h mint egy hagyományos dvd-re vesz az ember, ugyanúgy lehessen kezelni.

Ez lehetséges vagy tök kizárt?

2013. aug. 20. 07:11
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy olyan tvét vagy olyan boxot veszel ami tud rögziteni usbn keresztül.
2013. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

oké és tudsz ilyet ajánlani?

mert én nem találtam ...

2013. aug. 20. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Kevés olyan box van ami nem tud rögziteni. Pl az enyém alma s2200 is tud, igaz sose használtam mert szerintem felesleges.
2013. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

miért felesleges?


+ kevés olyan van? hát én max olyanal találkoztam ami 6 órát tud azt annyi, na de szal kvázi ex-dvd-recorderként akarnám használni, azaz itt nem 6 óra hanem akár 6 ezer film felvételéről is szó van ...

úgyhogy sehogy se oké ez.


próbálnék egy külső winyós LED TV-t találni, mármint ami arra tud rögzíteni, de ez is képtelenségnek tűnik.


komolyan nem értem az egészet. ma már senki se vesz fel semmilyen műsort?

2013. aug. 20. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Kinek nem elég 6 órás felvétel tvből? Meg mi lehet a tvben amit érdemes egyáltalán felvenni? Meg mi az amit nem lehet letölteni,ha lemaradsz róla?
2013. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

jajj de nehéz ez :((((((((


ezért írtam h gondolkodj úgy, h egy hagyományos videorecorder vagy DVD-recorder helyett kellene! nézd, idős emberekről van szó, fogalmuk sincs mi az a letöltés, mi az a konvertálás és stb, ők csak felvenni szeretnének sorozatokat, filmeket, akármiket, mégpedig rengeteget.

Hát épp nézegettem, átlagban évente 1800 db DVD lemezt töltöttek meg eddig, és olyan minőségben ami nem éppen a legjobb, azaz kb 6 óra / dvd ... >>> most akkor ezt szorozd be h mekkora winyó is kellne? én pont ezért akartam először 2 Terrásat csak persze azt meg kb semmi se tudja kezelni.


nos értesz már? tehát nincs PC, semmi hasonló! csak a TV és "valami" amire korlátlanul és egyszerűen tudnak venni.

2013. aug. 21. 07:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Értem én. xD

De miből gondolod,hogy a nagyobb hddket nem kezelik a tvék vagy boxok?

2013. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát nézd, eddig 1-et találtam,ami egyáltalán tudott volna venni így külső winyóra, már majdnem megörültem, erre meg kiröhögött az eladó h mégis mit akarok, mert csak 300 GB-ig kezeli a winyót, és ráadásként csakis HD-ben vesz fel, ami kb azt jelenti ennél a TV-nél h 1 óra kb 5 GB.


ugye így azért igen vicces a helyzet, tehát örülnöm kéne, hogy 60 órát fel tud venni azt annyi ... nyilván üzlet van mögötte, így a paraszt vesz majd sok 300-as winyót ... hát hogyne.


de akkor ha tudsz esetleg ilyen típust ajánlani, amely kezeli az 1 vagy 2 Terrás winyót, eskü hálás leszek ... (TV-t)

2013. aug. 21. 08:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok,mert nem ismerem ilyen téren a tvket,de attól még nincs kizárva vogy kezeli. Lenne 2 terrás winnyom kipróbálnám az enyémen.
2013. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!