Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem olvassa be a hordozh...

Miért nem olvassa be a hordozható dvd a mostanában kiírt dvd-t?

Figyelt kérdés

Van egy

Hyundai PDP 273

[link]

hordozható dvdém és nem akarja beolvasni az újra írt dvd-t azért vettem újra írhatóst mert a simát se akarta beolvasni gondoltam hogy és csináltam valamit rosszul de amiket régen írtam ki azokat meg beolvassa és akár milyen dvdre akár milyen formátumba írom ki nem jó vajom mi lehet a baj ???



2013. aug. 20. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig volt jó. Elromlott. Nem az öröklétnek készültek.
2013. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zárod le a lemezt a kiírás végén.
2013. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy döglődik a DVD-íród és rossz minőségben írja a lemezeket. Nekem volt hasonló problémám egy 7 éves íróval. A vele megírt lemezeket a PC-s olvasók beolvasták, viszont az asztali lejátszók nem. Aztán vettem egy új írót és újra minden OK lett.
2013. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát az lehet mert laptoppal írom ki mondjuk nem régi de amit eddig írtam azokat beolvasta és még mindig beolvassa de amiket most írok nem szóval :(
2013. aug. 20. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatsz egy lencseportalanítást: tiszta puha szőrű ecsettel. Vagy járass benne egy tisztítólemezt.
2013. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ki próbálom számítógéppel írni hátha úgy menni fog
2013. aug. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!