Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostanában kiírt kismamák?...

Mostanában kiírt kismamák? Szerintetek hatással lesz ránk, a közelgő melegfront és kánikula? A kiírtnál előbb szülünk, vagy nem befolyásol minket?

Figyelt kérdés

Én június 22.-re vagyok kiírva,de úgy érzem nem húzzuk addig. Így is 3 napig migrénem volt...pedig azt hittem a baba fog jönni a felmelegedésre!

38+6 hkm


2011. jún. 14. 10:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Én most csütörtökre vagyok kiírva s még mindig semmi. :(( Már nem tudom miben reménykedjek....
2011. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Kitartást Neked! Majd írd ám meg,ha világra jött a csöppség! :)
2011. jún. 14. 11:10
 3/38 anonim ***** válasza:

Én 21.-re várom a kicsim, de péntek délutánig egyben kellene maradnunk (páromnak péntekre találtak ki olyan melót, amit se előtte, se utána nem tud megcsinálni).

Remélem, addig egyben leszünk, utána már jöthet a pici!!!!

2011. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Beszéld meg a kisbabáddal! :))) Hátha hallgat rád! Én már bármelyik nap fogadnám őt...:)
2011. jún. 14. 11:22
 5/38 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 25-re vagyok kiírva, de egy hete azt mondta a dokim, hogy nem lepődne meg, ha előbb érkezne a kicsi...akkor voltam 1 cm-re nyitva. Szerintem a múlt héten találkoztam nyákdugó darabkával, de aztán semmi...viszont az utóbbi 3 napban már kevesebbet mozog a kicsink. Én is mennék már..és bár a frontokban nem bízom, a holnapi telihold hidd el sokaknak babát hoz majd. Kíváncsian várom!

Üdv!

2011. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
36 hetesen már én is nyitva voltam 1 ujjnyira...de még semmi. Dokim is azt mondta,h előbb jön a babó. De lassan majd még túlhordom! :) Jóslóim sincsenek, nagyon kíváncsi vagyok milyen jele lesz a szülésnek?! És mit vártok? Kisfiút,vagy kislányt? Nevek megvannak?
2011. jún. 14. 12:25
 7/38 anonim ***** válasza:
11.04-es vagyok. Én kisfiút várok, ráadásul a másodikat. Már van egy majdnem három éves Máténk most meg Gergőnk lesz. :) Egy órája kb. görcsölget a hasam, hátha lesz már ma valami... Kitartást nektek lányok. Írok, ha van valami.
2011. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én is csatlakoznék :) én most vasárnapra vagyok kiírva és semmi jele hogy jönne kifelé :( bár jóslók vannak de semmi. Bízom a frontban meg a csütörtöki vizsgálatban :) hátha
2011. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Hahó!

Én 26-ra vagyok kiírva hivatalosan..a dokim szerint 11-én fogok szülni..hát ez nem jött be...sőt ma voltam NST-n, am últ héten 70-es fájások voltak, most meg 20 körül majdnem egyenletes vonal....pedig a bébim már szép nagy, és a méhnyak is meg van rövidülve, meg 3. fokban érett a lepény...az én kislányom nagyon ragaszkodó típus, de azért bízom benne, hogy hamarosan kíbújik, mert már lemaradtam a húgom ballagásáról(200 km-re lenne), és le fogok maradni apukám 50. születésnapjráól(szintén 200 km-re lenne)...úgyhogy emiatt bánom, hogy még nem bújt ki...amúgy meg rendes kislány, minden intézni valót megvár..még egy dolog van a listán, amit meg akartunk csinálni, mielőtt megszületik, de úgy néz ki holnap az is meg lesz...szóval felőlem már beindulhatna...amúgy eddig ránk sem voltak hatással a frontok, max, hogy nekem fáj a fejem....de azért bízok,bízok,bízok...:)és hajrá telihold;)

38+2hkm

2011. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Én tavaly szültem, de semmiféle front nem hatott rám, túl is hordtam. De nem baj, gondolom ennek így kellett történnie.

Könnyű szülést kívánok nektek! Hamarosan már ott lesz a karjaitokban a babátok! De jó is ez. :)

2011. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!