Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire figyeljek egy tabletnél?

Mire figyeljek egy tabletnél?

Figyelt kérdés
Olyan szinten nem értek a tabletekhez, hogy az hihetetlen :D Tehát szeretném, ha elmondanátok, mire figyeljek, ha esetleg úgy döntök, hogy vennénk :) Nekem leginkább netezésre kellene. Mindenképp fussanak el rajta a Microsoft Office programok (házihoz is kellenének, meg szeretek írni Wordben, szóval ezek nagyon kellenének), jó lenne, ha néhány játék is elfutna rajta, pl. Metin2 (nemröhögni! XD), Sims 3, Perfect World, és hasonlók. Semmiképp sem sok játék, de ez a 3 mindenképp. Nem tudom, hogy a tableteknek van-e CD/DVD írója, de ha lehet, akkor olyat ajánljatok aminek van. Nem szeretnék se túl kicsi képernyőset, se túl nagyot, egy közepes méretűt. Ezek lennének számomra fontosak. Ti mit mondtok, mire figyeljek? És milyet ajánlanátok? Maximum 50.000-rig mennék el! >< Előre is köszi!

2013. aug. 21. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az igényeid tetemes részét egy tab nem tudja teljesíteni. A net az még oké, hisz erre van. Microsfot office még nincs androidra, de van helyette más alkalmazás ami boldogul az office dokumentumokkal pl. kingsoft office, szóval ez is oké. Worldbe írkálni, egy rövid jegyzet még oké, de szerintem oldalak begépelése vagy egy egyetemen/fősulin előadás közben ezen jegyzetelni még egy rácsatlakoztatott billentyűzettel eléggé mazochista dolog. A házi feladat megírásáról már nem is beszélek. Nem mondom, hogy lehetetlen, de erre még mindig az asztali gép/notebook/netbook sokkal alkalmasabb.

A tab inkább tartalom fogyasztó eszköz, mintsem tartalom gyártó.

Játékok: Van androidra egy csomó játék, de az android nem windows, a hardver meg nem olyan mint egy asztali gépben, szóval a felsorolt játékok közül csak a Sims 3-mal tudnál játszani, mert annak van androiods verziója.

CD/DVD író nincs bennük.

Ezen igények figyelembe vételével neked inkább egy lapotpra lenne szükséged, de 50-ért max. használtan tudsz szerezni egyet.

2013. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1


Azt elfelejted, hogy nem csak Androidos tabletek léteznek. Ha vesz egy Win8-as tabetet, azon Word és mindenféle MS program gond nélkül elindul. Játékok nem tudom mennének-e rajta, hisz ugyanúgy Win8 van rajta, meg i7-es meg ilyen procikkal jön egy-két Windowsos tablet, az már más kérdés, hogy 200k-tól indulnak ezek. Szóval 50k-ért vagy egy Nexus 7, de akkor azon csak Androidos játékok mennek, vagy egy használt laptop, amin mondjuk nemtom Metin meg Sims féle játékok elindulnának-e.

2013. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az már más kérdés, hogy 200k-tól indulnak ezek


Igen, pont ezért írtam csak az androidról, mert a teljes értékű Win8-as tabok nem 50ezer. Egyébként igazad van, azok tényleg alkalmasak lehetnek ilyen funkcióra.

2013. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel idén még csak a 8. osztályt kezdem, a házi feladatok nem olyan nagy dolgok, jegyzetelni nem igazán akarok, maximum a történetem írni rajta. A CD/DVD író nélkül kibírom. Van laptopom, de mivel folyton túl melegszik, és egyszerűen nem bírom megszüntetni, gondoltam beruházok egy tabletre.
2013. aug. 21. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Bestgear és hasonló oldalakról rendelhetsz 9,7 colos dual oprendszeres tableteket, ha eu-n belülről rendeled, akár meg is úszhatod 50k körül. Vagy hozzáteszel még 20-25 ezret és veszel laptopsystemből egy használt üzleti gépet, erről inkább prohardveren kérdezz!
2016. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!