Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Stúdióvakut keresek hobbi-...

Fehérváripapa kérdése:

Stúdióvakut keresek hobbi- portré célra,100-120e Ft-ot szánok rá! Mit NE válasszak, mire figyeljek? Mik a buktatók ebben a kategóriában? Én 200-400Ws között gondolkodok, honnan mit érdemes? Illetve mit NEM érdemes venni?

Figyelt kérdés
Elég az 1/8 os leszabályozhatóság? Vagy kell az 1/16? Modellizzóban 50W elég? Úgy gondolom ez nem az a kategória hogy csodát várjak, de fontos pld hogy arányos legyen az izzó szabályzása a villanási erővel??? Mekkora az a teljesitmény ami használható?

2013. ápr. 29. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az első hozzászóló jól mondja. Mondjuk azért ez attól is függ, hogy kizárólag beltérben illetve konnektorközelben akarod-e használni. Ha nem akkor lehet, hogy érdemes lehet két hordozható szoftboxot illetve hozzá két yongnuo vakut venni megfelelő kioldókkal. Persze bukod a beállítófényt, de az nagy szabadságod ad, hogy gyakorlatilag bárhol használhatod.
2013. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de maradok konnektorközelben, a rendszervakuk 50-80Ws ot tudnak full villantáson, és akkor 6-8mp az újratöltési idő, ez azért kevés, bár nem akarok ágyúval verébre lőni, de 200-300Ws ot azért akarok, hogy később ha pénzem úgy engedi esetleg egy nagyobb stripboxot is tudjak használi! Meg rendes formátumot akarok, beállitófénnyel, nem akarok gagyizni, elsődleges felhasználási területe stúdió lenne, na nem nagy, az egyik szobát nem használom, na most erre jó lesz!


Nézegettem Mcgoat ot is, de kaptam privátban még jó ötleteket, informálódok, és a kapott elérhetőségeken érdeklődöm, és a legjobbat kihozom ami ebbe az árba belefér! Akit esetleg érdekel szóljon, hátha 2 vagy 3 szettre kis engedményt is kapunk :-)


Kaptam egy telefonszámot, ami nagyon érdekes egyébként, csak túl szép hogy igaz legyen! Amig nem látom nem is merem továbbadni! Kiderül!


Ha van valakinek ötlete várom az ötleteket még! Mint felszerelés, mind hely ahol vásárolni lehet tekintetében!

2013. máj. 1. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikrosatnál is jó arcok, legalább is én bírom őket nagyon! :)
2013. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jók, de drágák ahhoz képest hogy ugyanolyan távolkeleti vakukat árulnak mint más, csak átcimkézve mikrosatra, de nagyon köszönöm!


Kaptam egy érdekes ajánlatot, holnap megnézem!

2013. máj. 1. 19:43
 5/6 A kérdező kommentje:

Tehát kérdések egy ajánlattal szemben: 300Ws villanási erő, 75W modellfény, 1/32 ig leszabályozható, a modellfény együtt vagy függetlenül a villanástól, ez hármas szettben, 3 vaku, 3 állvány, 2 softbox (50x70 és 70x100), 1 snoot méhsejt és szinszűrő betéttel, 2 ernyő, rádiós kioldó, szett-táska...


Ez használhatónak tűnik, van beleköthető paraméter????

2013. máj. 1. 21:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a szettet amit ajánlottak!


Nekem bejön, digitálisan lehet állitani, ledes kijelzője van, amin mutatja a villanási erőt fényértékben, tényleg 1/32 ig le lehet szabályozni, és tényleg egy nagyobb egy kisebb softbox, és snoot, kioldó is van a szetthez!


Az a kérdésem szerintetek a 300Ws vagy a 400Ws os szettet válasszam! Opcióként kérhetek 3vevős rádiós kioldót az alap 1 adó 1 vevő helyett! Van értelme????


Úgyis csak fizetés után tudom megvenni, remélem valaki addig reagál!!!

2013. máj. 3. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!