Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kézi konzolt válasszak?

Milyen kézi konzolt válasszak?

Figyelt kérdés
Mivel szeptembertől beindul a buszozás, (mert most leszek gimis) szeretnék venni egy kézi konzolt. Viszont nem tudom, hogy PS VITA vagy NINTENDO 3DS. A pénz nem igazán akadály. Eddig PSP-m volt. Olyan kérésem van, hogy indokoljátok meg a választ, hogy egy fiúnak melyik érné meg jobban. A grafika nem izgat. Nem nagyon szeretem a shootereket. Inkább a 3ds exklúzív címei tetszenek. Még olyan kérdéseim is lennének, hogy lehet-e valahogy olcsóbban játékot kapni a konzolokhoz, meg hogy melyiken lehet élvezhetőbben filmet nézni. Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. aug. 24. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a 3DS-t ajánlom. Jóval több játék van rá. De a legfontosabbat le is írtad kérdésedben: "Inkább a 3ds exklúzív címei tetszenek.". Én is kézi konzol vásárlás előtt állok, és pont ezért fogom a 3DS-t választani.
2013. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább 3ds-t vegyél csak mondjuk az a baj velük [legalábbis nekem XD] hogy nem törhető [vita se]
2013. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Krisipoke ***** válasza:

Ahogy előttem is mondták, 3DS, mindenképp. Nekem is az van, és a kedvenc konzolommá nőtte ki magát, mivel rengeteg jó exkluzív címe van, mégtöbb jó exkluzív van DS-re (amiket szintén lejátszik a gép), illetve a letölthető könyvtárban is rengeteg jó cím van mind a retro, mind az új játékok között.


Arról nem is beszélve, hogy a beépített kis "alapjátékai" is elég szórakoztatóak tudnak lenni, pláne, ha gyakran haladsz el más 3DS tulajok mellett, és/vagy ha jársz 3DS talikra.


Az igaz, hogy Vitán valószínűleg kényelmesebb filmet nézni, de igazából nem is tudnék más érvet, ami mellette szól.


Olcsóbban játékokat esetleg kisebb átéküzletekben érdemes keresni, esetleg bolhapiacokon, vagy internetes oldalakon (mint a vatera.hu vagy az ebay.co.uk). Arra érdemes csak figyelni, hogy az európai 3DS csak az európai 3DS játékokat játssza le, tehát azokat semmiképp se rendelj amerikából (a sima DS játékok régiófüggetlenek, azokat lehet).

2013. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Esetleg valakinek valami játéklista? Jó DS játékok is kénének, mert azért olcsóbbak és kíváncsi vagyok a legjobbakra. Köszi a válaszokat.
2013. aug. 26. 20:32
 5/7 Krisipoke ***** válasza:

Persze.


3DS:

Luigi's Mansion 2

New Super Mario Bros. 2

Super Mario 3D Land

Mario Kart 7

Animal Crossing: New Leaf

Fire Emblem Awakening

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

Resident Evil Revelations

Pokémon X/Y (ez csak októberben jön ki, de nagyon jónak ígérkezik)

Yoshi's New Island (szintén nem jött még ki)

Donkey Kong Country Returns 3D


DS:

Pokémon Diamond/Pearl/Platinum

Pokémon HeartGold/SouldSilver

Pokémon Black/White

New Super Mario Bros.

Super Mario 64 DS

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

The Legend of Zelda: Spirit Tracks

Mario Kart DS

Rhythm Paradise

Professor Layton sorozat

Phoenix Wright sorozat

Animal Crossing: Wild World

Kirby Super Star Ultra

Kirby Mouse Attack

Mario & Luigi: Partners in Time

Mario & Luigi: Bowser's Inside Story

WarioWare Touched

Tetris DS

Golden Sun: Dark Dawn



Ez csak pár cím, amit szinte bűn kihagyni, persze ez még korántsem minden, amivel érdmes játszani :)

2013. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a szép hosszú játéklistát. Nem értem, hogy hogy nem írta azt még egy 8 éves kisgyerek, hogy: "ps vita"? Egyébként mostanában nézegettem, hogy milyen a Vita és megtetszett. Egy haveromat megkérdeztem, hogy mit gondol és indokolta, hogy a Vita jobb. Akkor hogy döntsek? Így hamar itt lesz a szeptember 31. . Egyébként 3DS vagy Vita Jailbreak van? Mert Googlen rákerestem és magyar fórumon azt írják, hogy nincs. Angol oldalakon, meg hogy igen. A Vitát azért választanám, mert freemware-rel lehet emulálni. Ez igaz? Köszi a válaszaitokat.
2013. aug. 29. 21:11
 7/7 Krisipoke ***** válasza:
Egyik sincs még feltörve. A másik kérdésedre nem tudok válaszolni, viszont továbbra is erőteljesen a 3DS-t ajánlom. A Vita említésre méltó (nem túl sok) játékainak is a 90%-a vagy port, vagy remake. 3DS-en is van 1-2, de majdnem mind eredeti cím.
2013. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!