Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus memo pad 10 et megéri...

Asus memo pad 10 et megéri megvenni, vagy mást válasszak?

Figyelt kérdés
Gondolkodom még sony xperia s en is, vagy tudtok jobb min 9` os tabletet? Előre is köszi

2013. aug. 11. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt a kijelzőt tartom a leggyengébb láncszemnek mindkettőben. Nem vagyok apple fan, egy apple termék sincs a tulajdonomban, mégis ha az összeg ekkora, amit tabletre szánsz, én mindenképpen azt ajánlom neked, hogy menj egy boltba, s fogd a kezedbe valamelyiket a kettő közül s tegyél mellé egy retina kijelzős ipad-et.

Mondjuk halkan mondom, hogy az én tabletem, ami nem mellesleg kínai, s 7 azaz hét colos, annak ekkora a felbontása, mint az asusnak vagy a sonynak. Most az más kérdés, hogy hardverben is beelőzi mindkettőt, pedig csak 30ezer forint volt... :D DE! nyilván a kínai készülék egy más kategória, mondjuk úgy, hogy jár egy plusz feelingel. Pl. színek számával pont átvertek a disznók, de akkor is alázza az árában megegyező magyar piacon kapható tableteket.

Hidd el, hogy az egyik legfontosabb szempont a kijelző, gyak. két dolgot csinálsz egy tablettel (alapjában) nézed, meg nyomogatod, na most a touchal már nem lőnek mellé még a myaudio háza táján sem, de a kijelző... no azt jól meg kell válogatni, mert ahányszor csak használod az néz veled szembe. A hardver meg ilyen árnál nem téma, hisz azért az jó eséllyel rendben van.

9.7-10.1 colnál ami a megfelelő felbontás (min. elvártnak kéne lennie) az a fullHD (1920×1080), persze van ennél feljebb, azt nevezik egyszerűen csak retinának, de ez lenne a minimum. 7 col esetében meg az 1280×800, még akkor is, ha viszonylag kevés ilyen készülék van! Persze szintén van ennél feljebb (nexus 7 II.gen) FullHD.

2013. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ennyiért akkor milyent vegyek? 8`lenne a minimum
2013. aug. 12. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A 3G miatt csak az új Ipad 3 jöhet szóba, ha mégis meglennél 3G nélkül, akkor a Nexus 10 32GB, Acer Iconia A700, ill. jóval olcsóbban a Wayteq 100-QCR, ha belemész ilyen egzotikumokba, persze ez csak idézőjeles, a Wayteq mögött komoly háttér áll Magyarországon, de mégis csak ők azok, akik próbálják leverni az árakat, s ennek mindig ára van, érdemes utánaolvasni az ilyeneknél, mik a tapasztalatok.

De, mondom! Nézd meg élőben a két kiszemeltet, nem lehetetlen, hogy számodra megfelelő mindkettő kijelzője, nem mindenki kényes erre!

Egyébként mi lenne a fő felhasználási terület?

2013. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Internetezés, filmnézés, meg néha játék, és 100 000 forintig :)
2013. aug. 13. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!