Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a neve a parabola fejéből...

Mi a neve a parabola fejéből a beltéri egységbe menő kábelnek? Hogyan keressem? (DigiTV)

Figyelt kérdés
Kérdésem lenne továbbá: jól gondolom-e, hogy ha az egyik ismerősöm két DigiTV beltéri egységet bérel, de az egyiket nem használja, nyugodtan elvihetem máshová és rákötve bármilyen (megfelelően pozicionált) parabola antennára, ugyanúgy tudom élvezni a csatornákat, mint ha én is szerződésben állnék a céggel?

2013. aug. 24. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez meglepett. Életedben még nem láttál antennakábelt?? Így, antennakábelként simán fogják tudni, de ha irtó precíz akarsz lenni, akkor 75 ohm impedanciájú koaxiális kábelre van szükséged.
2013. aug. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt jo lenne tudni,hogy nem dual-e az egyik belteri,amiben 2 kartya van.. Mert ha ilyen,akkor nem fog menni masol,ossze kell kotve lennie a kettonek . Ha ket teljesen kulon belteri,mindkettoben van karyta,akkor elviheto mashova. Egyebkent sima 75ohmos koax kabel kell neki,mindket vegere F-csatlakozoval
2013. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!