Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olcsó, de jó minőségű e-book...

Olcsó, de jó minőségű e-book olvasó?

Figyelt kérdés
Tudnátok ilyet ajánlani nekem? Eddig ellene voltam a dolognak, de most kezdem az egyetemet és praktikusabb lenne egy e-book olvasóra feltölteni a tankönyveket meg a jegyzeteket, mint minden fénymásolgatni, stb. Előre is köszönöm.

2013. aug. 26. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Kindle vagy a Nook, de a pdf-et, pláne a szkennelt pdf-t nem igazán szereti egyik ebook-olvasó sem.

Ha szöveges formátumban van, vagy átkonvertálod (pl. Calibre program) akkor kíváló.

2013. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A barátom ilyet vett, nagyon jól működik neki és jó árban van: Ebook, Prestigio Nobile PER3574B, 7 colos, 4GB, ebook olvasó

[link]

2013. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 ez TFT kijelzős (ez csak egy ebook olvasónak nevezett gyenge tablet) :( , a jó ebook olvasó eink, ha olvasásra kell, akkor csak eink!
2013. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nos ezzel sem voltam tisztában, hogy számít a kijelző milyensége. Egy 2 GB-os e-book olvasóra kb. mennyi könyv fér rá?
2013. aug. 26. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

E-Ink [link]

Az eink majdnem olyan mint a papír, szemkímélő, ráadásul energiát csak lapozáskor használ, így egy töltés akár egy hónapig elég.



E-Ink vs LCD

[link]

[link]



Mennyi könyv fér rá?

Egy normál e-book kb. 0.5-1Mb, tehát több ezer ráfér

Ebook: lásd méret

prc [link]

epub [link]



A szkennelt pdf-ek, illetve a sok, csak képet tartalmazó könyvek természetesen ennél sokkal nagyobbak, akár 100Mb is lehet. (de mint fent már írtam, a pdf az egyik legnehezebben kezelhető formátum ebook olvasón, de a szöveges konvertálható [link] )

2013. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!