Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék minőségi hang...

8 kérdése:

Hogyan tudnék minőségi hang felvételt készíteni?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen programok?

Gitározásom szeretném megörökíteni.

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. aug. 26. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
RecForge. De figyelmeztetlek, publikálásra még így is közel alkalmatlan lesz, hisz a mikrofonok nem erre lettek tervezve a telefonban.
2013. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Bocsi, elnéztem, azt hittem telefon. PC-n az Audacity pl jó erre.
2013. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Audacity, Soundforge, Cubase stb.. Igazából teljesen mindegy milyen programot használsz, amíg nincs egy jó hangkártyád. Kell egy program külön a gitárhoz is. Pl. Amplitube, vagy Guitar Rig.
2013. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Windows 7-be épített Hangrögzítő-t használom, olyan minőségben rögzít, amilyen a forrás. Én egy olyan kábellel kötöm össze a gépet a tv-vel, aminek mindkét végén van egy Jack csatlakozó, és a végeredmény egy tiszta, sztereó hang. Ha van egy jó mikrofonod, akkor biztos nálad is jó lesz a minőség.
2014. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"Én a Windows 7-be épített Hangrögzítő-t használom, olyan minőségben rögzít, amilyen a forrás. Én egy olyan kábellel kötöm össze a gépet a tv-vel, aminek mindkét végén van egy Jack csatlakozó, és a végeredmény egy tiszta, sztereó hang. Ha van egy jó mikrofonod, akkor biztos nálad is jó lesz a minőség."

Ez szép és jó, de gitárt rögzíteni teljesen más tészta, mint mondjuk TV hangforrást.

2014. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A TV és a gitár meglehetősen más jelforrásnak számít.


Gitárnál elsősorban egy jó audio interface (külső hangkártya kell), ha jó minőséget akarsz.

Egyáltalán, milyen gitárról van szó? Mert ha akusztikus, akkor még egy jó mikrofon is kell.


Persze lehet szarakodni a beépített hangkártyával és mikrofonnal is, de az nagyon messze lesz attól, amit jó minőségnek nevezhetünk.

2014. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Jól van na, ezt nem tudtam, csak leírtam a tapasztalataimat. :D

2014. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!