Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy tablet pc-t neve:Ov...

Vettem egy tablet pc-t neve:Overmax ov-tb-08 III (z) játszok vele kB 5-10 percet és az akutja tiszta forró, a másik hogy hang felvételt készítek vele és sípol vagy zug de észre vettem hogy ha használom egy jó órát és akkori is zug mitől van ez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 20:22
 1/5 Golan Trevize ***** válasza:

Ez egy low-end tablet.

Ezekkel a tulajdonságaival meg kell tanulnod együtt élni.

2013. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekemis ilyenem van, d e nem csinál ilyeneket, kikell cseréltetni, nekem is kilett ugyanez mert nekem pl az elsőnél még kikapcsolva is világított a képernyő egyik ledje, a forrosodás sem normális nekem max langyos szokott lenni ez a normál, a tied túl sok áramot vesz fel ezért forró
2013. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

ennek a tabnak az aksi kapacitása: 2200 mAh/3.7v hány órát kéne neki kibírnia?

2013. júl. 9. 22:36
 4/5 KTomi98 válasza:
kb 3-4 óráig bírnia kell ha folyamatosan használod
2013. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ElekTamás88 válasza:

Sziasztok,

igaz már régi bejegyzés/kérdés, de megtudhatom, hogy mini, vagy micro USB-s csatlakozója van?

2016. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!