Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Windows vagy az iOS rendszer...

A Windows vagy az iOS rendszerű tabletek a jobbak?

Figyelt kérdés

Melyiket érné meg venni? Az iOS rendszerű iPadek megnyitnak olyan programot, mint a Windows táblagépek? Lehet használni a mindennapi világban (munkában)? Mert a rendszer maga elég stabil, úgy tudom.

De pendrive-ot nem tudok vele használni, azt tudom. Ez nagy baj, vagy a felhőn keresztül tudom helyettesíteni?

Minden válaszra kíváncsi lennék. Köszönöm


2013. aug. 27. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Az iOS-t ajánlom, mivel kiforrottabb, és munkára egyelőre alkalmasabb. Az iOS nem nyit meg windowsos programot, Windows se iOS-t! Ha a PC-den/laptopodon Windows van (ezt gyanítom), akkor inkább a WinRT-set ajánlanám rendes munkára. Ha kreatív munkád van (hang/videószerkesztés, lakberendezés stb.) akkor viszont csak iPadben gondolkozz, aminek viszont nem nagy a kompatibilitása, és a legjobban egy iPhone-Mac-iPad zárt rendszerben használható ki, ráadásul erre több az alkalmazás. Mindkettő rendelkezik felhőszolgáltatással, de ingyen programok a WinRT-tabra nemigen léteznek. És még valami, bár nem hinném, hogy fontos lenne: Windowsra dömping van kalózalkalmazásból. Ez iOS-re nem igazán mondható el.
2013. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!