Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vannak olyan televíziók, amik...

Vannak olyan televíziók, amik nem alkalmasak játékok (ps3, xbox360) használatához?

Figyelt kérdés

Én nekem ez a tv-m: Samsung UE40EH6030 3D LED TV


Azt hallottam, hogy valamiért nem javasolják, de én viszont nagyon szeretnék egy PS3-at.



2013. aug. 27. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ki nem javasolja? led tv bőven jó.
2013. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogyne lennenek, pl. az osszes CRT (kepcsoves) televizio. ezt leszamitva kb. mindegyik, amelyiknek van legalabb 1 HDMI bemenete, alkalmas.
2013. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem CRT tévém van, de nincs ezzel sem gondom.
2013. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TaKy99 ***** válasza:

Bármilyen TV jó, aminek van HDMI, RCA, S-Video vagy SCART bemenete. Sőt átalakítóval még VGA Monitorra is kötheted.


Persze legjobb a FULL HD-s HDMI-s TV.

Azon belül csak arra figyelj, hogy tiszta, éles, kontrasztos... azaz szép :) legyen a képe.

2013. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!