Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy iPaddel jobban járok mint...

Egy iPaddel jobban járok mint egy iPhoneval?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 12:35
 1/2 anonim válasza:
Hat attol fugg, hogy mire hasznalod! Ha internetre es alkalmazasokra vagy jatekokra az Ipad. Az iphone is jol lejtatsza az alkalmazasokkat de nem ojan jol! De lehet rajta hivni is. Ha ipadot veszel akkor 4-est vagy mini-t vagy ha iphone azt biztosan Iphone-4s
2013. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az iPad 5 re várok ( még elvileg 2-3 hét) sztem az iPhone egyáltalán nem éri meg az árát főleg ezért is nem aszt veszem , mondjuk azért iPad is drága de azért az más, meg eleve mindenkinek van telefonja nekem is van (Sony E. x play ) egy táblagép sztem nagyon jó dolog! ha ipad et veszel akkor mostmár mindenképpen várd ki az ujjakat: ha hordozhatoság is nagyon számit akkor az iPad mini 2 ha meg nem akor az iPad 5 ezek mind most jönnek 2-3 hét múlva ! és sztem egy ilyen kütyünél a legjobbat kell venni tehát én pl ha most vennék ipad et akkor csak a 128 gb osat venném. mini nél is a legnagyob tárhelyüt : azért mert több minden fér rá ée ezek gyorsabbak is mint pl egy 16 gb -os ( bocs a sok helyeísrásíííííí hibáért xD direkt voolt hehe xD )
2013. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!