Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bakelitlemez lejátszót...

Qwertyu kérdése:

Milyen bakelitlemez lejátszót érdemes venni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Lenco-t ajánlom...L-82 pl...bár attól függ mire kell...
2013. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

attól függ mire kell.

Zenehallgatásra is inkább dj cuccot javaslok.

Ott a technics sl 1200/1210, stb, de ezok horror árban vannak.

De pl egy reloop rp szériás gép is nagyon jó. Megfelelő tű, tűnyomás, és frankó lesz minedn

2013. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En a helyedben kozvetlen hajtasut keresnek . Innentol kezdve pedig penztarca es szolgaltatasigeny fuggo . Otthoni hallgatasra dj cuccot azert nem javasolnek,mert a dj tuk 3g tunyomas felett szeretnek menni,ez pedig mar megterheli a lemezeket - ellenben egy hifi lejatszo 2g korul vagy alatt is kepes megszolalni .


De lesz egy elado omnitronic-om (mint megjon a technocsbe a tu) ) - ortofon om5 pickuppal :)

2013. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Csak otthoni használatra kellene...Nem igazán tudom mit kell nézni rajta.Azért az ár is számít,kb 15-20at szánnék rá,ha találnék használhatót.

2013. aug. 29. 09:52
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


erről mit gondoltok?

2013. aug. 29. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy komolytalan :) Nem reklámozni akarom,de ahogy irtam ,lesz egy eladó "normálisabb" lemezjátszóm napokon belül ,itt egy fotó róla (igaz nem ezzel a pickupp-pal,hanem Ortofon OM-5 lesz ) : [link] , ez 11e lesz .
2013. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a dj lemezjátszók is elmennek 1gr tűnyomás mellett, mivel állítható. Ellenben sokkal jobb a hangja egy "dj" tűnek.
2013. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es : nem mennek el 1g-al . Vadonat uj ortofon concorde pro van a gépben (ahogy a fotón látszik) és 1 - 1.5g nyomás mellett sokszor megugrott . A gyári adata 3-5g , 2.5g-ig fel kellett emelni a nyomást ahhoz,hogy stabilan ne ugorjon meg soha . Előtte egy hitachi shell-el ortofon om-5 (hifi) tűt használtam,ott elég volt a 2g .


Egyébként itthon a saját rendszeremen SEMMIFÉLE hangzásbeli különbséget nem vettem észre a hifi és a dj tű között,persze ettől még lehet olyan spektrumban vagy dinamikában,ahol nem érzékelem :)

2013. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ok, de egy omni bd, azaz szíj hajtásos gép nem is egynelő még egy omni dd 3120-al sem.

Itthon omni dd 4220-van, és 1gr körül hallgatom rajta a lemezeket. Nem ugrál.

2013. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!