Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol érdemes olcsón elektromos...

Hol érdemes olcsón elektromos cigit venni (lent)?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes olyen oldalakról rendelni mont (vatera jófogás apró stb.)


A másik ötletem az olcsóbb hozzájutáshoz a piac .

miskolcon lakom ott van nemmessze a zsarnai piac ott szerintetek érdemes venni eggyet?

vagy azok selejtek?? :(


ha 5000 alatt tudnák venni az már jólenne :) !!

Előre is köszi mindent !!! :D



2013. aug. 30. 08:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi azt kifelejtettem hogy szerintetek a piacon van lehetőség kipróbálni?
2013. aug. 30. 08:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még károsabb mint a sima cigi. Én semmiképp nem ajánlom. Egyébként (úgy tudom) van hivatalos oldal, ahonnan lehet venni.
2013. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 suzo válasza:
5000-alatt csak Kínait kapsz!Érdemesebb többet belefektetni mert jobb a minőségük.Meg függ attól is hogy mennyit bagóztál.Erös vagy nyenge cigis voltál.Az megint hülyeség hogy káros.Én már 2 éve elektrozok.Ha jól tudom miskolcon is van bolt.3532 MISKOLC, ANDRÁSSY U. 35.Amúgy én innen rendelek.Nagyon korrektek nézz szét! [link]
2013. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan veszi bárki is, hogy károsabb lenne, mint a normál cigi.

Ebben nincs 4000 féle ártalmas anyag, egyedül a nikotin lenne az, de nikotinos folyadékot július óta már csak külföldön lehet venni, vagy onnan rendelni.

5000 alatt csak cigiméretű vackokat lehet kapni, aminek olyan kicsi az akkumulátora, hogy nem tudja visszaadni az élményt.

Ami nagyobb, az kb. 7000-nél kezdődik.

Piacon nem érdemes venni ilyet, mert nem tudhatod, hogy az akksi nincs-e már leharcolva, kb. 300 töltést bírnak.

Boltban, illetve a webáruházakban garanciával tudsz vásárolni, egyáltalán nem drágák.

2013. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A fentiekre válaszolva mondom a következőket.

Mi egy bolt vagyunk, de semleges választ fogok adni.

Kínai és nem kínai cigi nem létezik.

Az elektromos cigarettát,mint találmány és annak gyártása Kínában történik, tehát bárhonnan veszed,legyen bolt vagy piac,szinte ugyan azt fogod kapni. Nincs eredeti meg utánzat.

Én ezt a cigarettát szívom egy éve és nem gyújtottam rá,tehát van lehetőség, ha nem is leszokni,de átszokni igen.

A káros anyagok pedig elenyészőek a folyadékban, hiszen minden növény eredetű,amit benne találsz.

Nálunk és még pár helyen lehet már kapni nikotin-pótlós folyadékot,ami az érzetet visszaadja,de nikotint nem tartalmaz.

Ha csak azt számolod ki, hogy napi egy dobozt szívsz,ami 1300 lesz jan.1-től vagy veszel egy folyadékot 1000.- környékén,amivel el vagy egy hétig, nem mindegy.

Sok elektromos cigaretta van, érdemes a jobb minőségűt választani.

Oldal és oldal közt nagy árrések vannak nálunk,nézz szét.

2013. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!