Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb FEJHALGATO'...

Melyik a legjobb FEJHALGATO' ma'rka?

Figyelt kérdés
Tipus is e'rdekel , 12000k ig !

2013. aug. 31. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zlevii ***** válasza:
0%

Beats studio [link]

beats solo [link]

2013. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

12000k-ig? Honnan van neked 12000000 forintod fejhallgatóra? Feltételezem csak nem tudod a prefixumokat használni, szóval 12k-ra/12000-re gondoltál, annyiért olyan nagyon kiemelkedő fejhallgató nincs. #2-es válaszoló hülyeséget ír, egyik az, hogy a Beats kicsit több, mint 12k, másik az, hogy Beats egy elég szar márka.


Nem is akarom én felsorolni a dolgokat, hisz már helyettem megtették: [link]

2013. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 12000k az 120.000Ft. Ezért én Sennheiser HD 650-ben kiegyeznék...

A 12eFt az értelemszerűen más...

2013. szept. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy a 3. válaszolónak...


Mi közöd van ahhoz, hogy a kérdezőnek honnan van pénze akár félmilliós fejhallgatóra???????


Egy kérdést tett fel. Ha neked ez magas, ne kérdezz vissza, nem illik...

2013. szept. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok ,én arra lettem volna kíváncsi álltalánosságban melyik jó márka!De így is sokat segítettetek!
2013. szept. 1. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:

12000000 Ft-ért szerintem minimum aranyból készült borítású fejhallgatót kapni gyémánt díszítéssel, úgyhogy gyanítom a kérdező félre fogalmazta az írását és max 12000 Ft-os fejhallgatóra vonatkozóan értette a kérdést.


12000 Ft alatt a legjobb márka, ami már ennyi pénzért remek ár-érték arányú, minőségi fejhallgatót gyárt, az a Beyerdynamic, típus szerint a nagy elismerésnek örvendő Beyerdynamic DT235-re gondoltam.

Továbbá egy kevésbé neves, de ebben a kategóriában kiemelkedő fejhallgatókat gyártó cég a Superlux, ők gyakorlatilag belépőszintű Hi-Fi fejhallgatókat forgalmaznak más cégek hasonló szintű fejhallgatóihoz mérten töredék áron. Ajánlott típus pl: Superlux HD-668B, de igazából szinte mindegyik termékük megbízható minőséget képvisel, a kérdés csak az, hogy mik a saját igényeid, erőteljes basszusok? természetes, kiegyensúlyozott hangzás? stb...


Ezek mellett még 5000-6000 Ft körül ajánlható a Maxell Retro DJ is, ami szintén egy valós értéke alatt árusított termék, annyi pénzért az olcsóbb Superluxokkal egyetemben best buy kategória.


Még ami szóba jöhet, de nyitottsága miatt csakis kimondottan otthoni használatra, az egy használt Sennheiser HD555, ami időnként 15000 Ft alatti áron is fellelhető az apróhirdetések között. Találtam is egyet 10000 Ft-ért, ami magán hordoz ugyan némi külsérelmi hibát, de az eladó szerint műszakilag kifogástalan állapotban van: [link]

2013. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zlevii ***** válasza:
Mi az hogy a beats szar? Neked mi a jó?
2013. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!