Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az új TV-ken hány csatornát...

Az új TV-ken hány csatornát lehet EPG-n előre beállítani?

Figyelt kérdés
Időzített megtekintés céljából a régieken csak 8 műsort lehetett beprogramozni az EPG-n. Mostani TV-ken mennyit lehet? Samsung TV

2013. szept. 1. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom sem a régi TV-d típusát, csak azt, hogy ott 8-at lehet.

A Samsungnak van legalább 12 különféle típusa ami ma is kapható.

Akkor én honnan tudjam, hogy mennyit lehet a Tieden beállítani?

Mert nekem is Samsungom van, de azon 1-et se lehet.

Akkor???? Talán nézd/próbáld meg! Nem?

2013. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát téged meg melyik kukából fújt ide szellő? :D


Nem kéne már aludnod?


(Elfelejtettem kiírni, hogy 6 éves kor felett válaszoljatok, ha lehet. Köszi! )

2013. szept. 1. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok..

Köszönöm a minősítést!

Amennyi információt adtál, abból sem a Samsung cég TV tervezője (típus megadás nélkül!), sem Uri Geller nem tudná megmondani... Én meg egyik se vagyok, de végülis mindegy.

Gondolj ennek utána és aszerint minősíts.

Mindenesetre úgy a kérdés mint a válasz minősíti azt, aki "elkövette"..

2013. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Minek írtál ide ebbe a kérdésbe? Nem tudod a választ, akkor ne írj ide teljesen felesleges "választ". Ez az oldal felhasználási feltételeiben is benne van.


Mit nem értesz a kérdésen?


Van egy 5 éves TV-m, amiben a digitális adásoknál használt EPG - Elektronikus műsorújság - funkcióban 8 db adást lehet beállítani. Tök mindegy, hogy milyen a TV-m típusa, mert az 8 db adást tud csak beállítani.


Engem az érdekel, hogy a mai 2012-2013-as TV-kben is csak 8 db adást lehet beállítani időzített megtekintésre vagy ennél többet.


Minek kell ehhez más információ? Van ilyen újabb TV-d? Ha nincs akkor minek írsz ide? Akkor nem neked lett feltéve a kérdés. Azoktól kérdezem akik tudják rá a választ. Esetleg nem tudtad értelmezni a kérdést? Nagyon valószínű mert ezt írtad: "Akkor én honnan tudjam, hogy mennyit lehet a Tieden beállítani?"


Leírtam, hogy a régieken - utalva a saját tv-re - 8 db adást lehet beállítani.


Minek kérdezel vissza hü*ly*eséget?


Legalább olvasd el a kérdést többször te autista ***, ha már értelmezni nem tudod. Neked mindenre kell válaszolnod? Ha nem tudsz valamit akkor menj tovább másik kérdésre.


Felfogtad most már, mi a kérdés lényege?

2013. szept. 2. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!