Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok 'elsődleges'...

Hogyan tudok 'elsődleges' YouTube csatornát beállítani? HELP!

Figyelt kérdés

Adott nekem egy Gmail account, és ha ezzel bejelentkezek, akkor a YouTube-on két csatornám közül tudok választani, az egyik amit régen csináltam X névvel, erre töltöttem fel videókat, stb, aztán 1-2 hónapja megváltoztattam a csatornanevemet Y-ra, és nem csak nevet váltott, hanem kreált egy új csatornát (ugyanezen az account-on), és vele együtt egy új Google+-t is, ezt a ...@pages.plusgoogle.com dolgot, ezzel az Y csatornára átpakolta a dolgokat, a régi X csatornám meg üres lett.


Namármost a SocialBlade-nél szeretnék jelentkezni erre a partnerprogramra, és mikor a hozzáférést kell megadni a csatornámhoz, akkor egyszerűen nem lehet választani, hogy az X vagy Y nevű csatornához adjak engedélyt, hanem automatikusan az X-re megy, amiről már előbb leírtam, hogy full üres, és így természetesen nem enged jelentkezni partnernek.

Kérdésem tehát ez, hogy hogyan tudnám elérni azt, hogy alapból annak a csatornának a hozzáférési adatait adja meg, amit rendszeresen használok, és ne azt, ami 'üres'...


A segítséget nagyon megköszönném, és bocsánatot kérek az esetleges helyesírási hibákért, és szóismétlésekért, remélem érhetően írtam mindent. :D



2013. júl. 27. 22:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!