Nem androidos a telefonom, nem előfizetéses. Vodás, hogy lehetne rajta facebook net és pénz nélkül vagy ha pénzes 90-100 Ft? Valaki segítsen

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát facebook net nélkül nincs. 2 opció van: wifi vagy net előfizetés, illetve a vodának van/volt most nemrég olyan, hogy 3000 ft feltöltés után választhatsz jutalom ingyen 100 mb netet. (de van ugyanez ingyen sms és percekben is kártyás telóra) Nekem a régebbi nokiámon (symbianos) is van így facebook, csak én wifivel neteztem. De amúgy az ingyen 100 mb nethez is aktiválni kell a kártyás telón a net hozzáférést, mert ha nincs akkor hiába akarnál netezni. Vodafone-hoz menj be, ott tudnak segíteni. Hidd el nem nagy fáradtság, ők tudják a legjobban.
2013. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ment a zöld kéz :P
2013. szept. 5. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamelyik nap kellett net, és miután megnyitottam a böngészőt, kaptam egy sms-t, hogy 200 Ft-ért most kaptam egy nap netezést, max 10MB. De biztos van kifejezetten netes csomag is.
2013. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Már nem adják a régebbi jutalom 100 mb netet, azaz adják, de másképp, más vitamax csomagban. Link:

[link]


Meg van osztva. Vitamax prémium perc&net tarifacsomagban 3000 feltöltésnél kapsz ingyen 50 smst és 50 mb netet, 5000 feltöltésnél 100 mb net és 100 sms ingyen. (én ezt 3000 feltöltés után kapom egy már rég lezárt vitamax tarifához, szóval szemetek)

Percdíjak lentebb:

Egységes perc és SMS díj 46,5 Ft


De ezeket te is látod, csak kiemeltem a lényeget. Ott van, hogy hogy kell a csomagra átváltani a 2. lépésben.


De tényleg fontos, hogy aktiválva legyen a neted majd a kártyán. :)

2013. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!