Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy előfizetéses telefont...

Ha egy előfizetéses telefont feltöltenek, mintha kártyás lenne, akkor az a pénz elvész?

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 hónapja van előfizetéses telefonom, előtte évekig kártyás volt (ugyanaz a szám). Nagymamámat nem avattam be a váltásba (nem jött szóba sosem, annyira meg nem fontos), ő meg jóhiszeműen "meglepinek" szánva feltöltötte a kártyámat, én csak egy sms-t kaptam, hogy univerzális egyenlegfeltöltés 3000 forint. Azt nem írja az sms, hogy mi van, ha én előfizus vagyok...


Elveszett az a pénz, vagy lehet kezdeni vele valamit?


2012. jan. 9. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen csomagban vagy.De én azt a pénzt is le tudom beszélni.Én Pannonos vagyok limit csomagban. Ha te nem ilyenben vagy akkor lehet h csengőhangot vagy képet tudsz venni belőle... Gondolom.Régebben igy volt:)
2012. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
T-Mobile-os vagyok, megkérdezem majd tőlük.
2012. jan. 9. 15:28
 3/3 anonim válasza:
Semmi pánik, lebeszélhető az az összeg. Nem veszik el. És ha jól tudom, akkor át is vihető a többi hónapra, ha marad.
2012. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!