Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Utcára milyen fejhallgatót...

Utcára milyen fejhallgatót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Keret: 15 000 Ft

Itthon is használnám. De elsősorban utazáskor, na meg persze az utcán.


2013. szept. 13. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen zenéket hallgatsz? Addig azért írok pár jó darabot: sennheiser hd 201, maxell retro dj, és a sony extra bass fejhalgatók.
2013. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
húú hát ez kimaradt. Rengeteg Metált, Rockot, Rapcoret, Deadcoret hallgatok. De van a zenetáramba 5-6 techo-house-tuc-tuc zene is :)
2013. szept. 13. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


de már ilyenek közt is simán van olyan, ami nem tud elég szuflát kapni egy telefontól(mp3 lejátszótól stb), hogy úgy szóljon ahogy kellene neki.

ezért inkább ajánlanék egy fülhallgatót, mert nincs akkora energia és helyigénye, viszont brutálul szól és jól szűri a kinti zajokat.

[link]

2013. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fülhallgatót nem szeretem, mert van, hogy 2 órát buszozok, vagy hosszabbat sétálok, és 1. Beleragad a fülembe,

2. Az utolsó csepp fülzsírt is kiszedi,

3. A fejhallgatókért vagyok oda ^^

2013. szept. 13. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor azok közül gondolkozz amiket linkeltem
2013. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a sony amit az előző linkelt az nagyon jó de szerintem az az akg annyira nem jó, akg-nek a 30 ezer fölötti fejhallgatói jók
2013. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beyerdynamic DT235: [link]


Kicsivel olcsóbb, mint a rászánt kereted, de egy rendkívül jó hangzású fejhallgatóról van szó, ami sok drágább típust elsöpör maga mellől.


Magyar nyelvű kritika róla: [link]

2013. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!