Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Psp-t, nintendo 3ds-t vagy ps...

Psp-t, nintendo 3ds-t vagy ps vitat erdemes venni? FONTOS

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

grafikai sorrend:

ps vita > 3ds > psp


de én 3ds-t vennék a helyedbe, viszont ha nincs sok pénzed játékokra akkor psp-t.

2013. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

PSP- az a rossz benne,hogy semmi más játék nem jön ki rá a Fifán kívül

PS Vita- ku-va erős, de én még várnék vele. Nem vagyok benne biztos hogy olyan felkapott lesz majd mint anno a psp, hogy minden játék rá is kifog jönni. Oké van rá f1 2011es azthiszem,de azért én várnék még vele

3ds- hát.... jó játékok vannak rá és kényelmes :)

2013. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nekem volt ps vitam de meguntam a keves jatek miatt,de ami van ra nagyon jo. A pspn regi jatekok vannak,nintendot annyira nem szeretem.Szetintem vagy nintendo vagy vegyel egy okostelefont azzak is eltudsz jatszani,es a fizetos jatekok vannak szerintem olyan jok mint 3dsn
2013. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat szerintem veszek egy okstelefont ahogy az utolso valaszolo irta.:)
2013. szept. 15. 07:52
 5/14 anonim ***** válasza:
2# De fifán kívül is jönnek ki rá játékok... csak visual novelek japánba amit ugye egyszerű magyar nem ért XD
2013. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Krisipoke ***** válasza:

3DS-t a legérdemesebb egyébként, arra vannak a legjobb exkluzívok a három közül, ráadásul a sima DS játékokat is lejátssza, ahol szintén rengeteg kihagyhatatlan cím van.


Aki meg azt írta, hogy okostelefonra is vannak olyan jók a játékok... No comment. Egy okostelefonos játék sose lesz olyan jó, mint egy konzolos. Persze az okostelefon másra is jó, de ha konkrétan játszani szeretnél, azt ajánlom a legkevésbé.

2013. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

A 3DS tele van kiraly jatekokkal(kid icarus, fire emblem, legend of zelda, resident evil, monster hunter, mario, es ami szerintem a legfontosabb, pokemon)+kompatibilis a DS-esekkel.

A ps vitan nincs sok jo jatek de nagyon eros grafikailag (nem mintha szamitana)

A PSP-n vannak jo jatekok, es nagyon olcso, de mar nem jelennek meg ujabbak, eleg regi, es grafikailag is a leggyengebb a 3 kozul (mondjuk ez nem tul fontos szempont).


Ha van ra penzed, 3DS, ha nincs, PSP, de a vitat szerintem keruld el.

2013. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aki még nem próbálta a vitát az ne írja le! A vita kompatibilis a psp játékokkal (psn-ről letöltheted őket), nagyon erős hardver, most indul be jön rá: inFamous, GoW,Borderlands 2, batman, PS4-gyel jön a GAIKAI amivel ps4-es játékokat is lehet játszani. Ezen felül már van rá killzone, Uncharted, gravity rush, soul sacrife. És több multiplatform cím jön rá mint 3DS-re. Ha neked a mario, zelda, pokemon jön be akkor válaszd a 3DS-t (habár sok embernek fáj a feje, szeme a 3d-től és lehet hogy ki lehet kapcsolni de akkor nincs értelme a rd-nek), ha a sony exkluzívjait szereted és a hardcore-osabb játékokat akkor válaszd a ps vitát.
2013. szept. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Krisipoke ***** válasza:

Utolsó válaszoló: egy konzolnál a játékok számítanak, nem a hardware, és ez egy handheld konzolnál hatványozottan igaz, főleg, ha emiatt sokkal drágább lesz, de kevesebb a tartalom... :)

Egyébként azt sem hallottam még soha pozitívumként semminél, hogy "több multiplatform cím jön ki rá"... :D Ez most komoly? Azért jó egy konzol, mert a rá kijött játékokat másra is meg tudod venni, tehát közel feleslegessé válik megvenned konkrétan azt a konzolt...


És valaki mondja már meg, hogy mit értesz "hardcore" játék alatt. Vagy hogy egy Mario, Zelda, Pokémon, Fire Emblem, Metroid, stb miért nem hardcore, míg a Sony-exkluzív játékok azok? Mert az utóbbiaknak többnyire unalmas, valóságot minél jobban imitálni próbáló grafikája van stilizált helyett (ami miatt sokkal hamarabb kezd el csúnyának tűnni az idő múlásával), vagy mert többynire próbálnak az igazi világra épülni? Vagy mert van bennük vér? Nem gondolod, hogy ez egy kicsit gyerekes?


Akár hiszed, akár nem, a Nintendo azért ilyen népszerű, mert a stílusos játékai rengeteg, és nem utolsósorban minőségi tartalommal bírnak. Játszottál már valaha végig Zelda, fő szériás Pokémon vagy újabb Mario játékot? Ha nem, sokat hagytál ki.

Egyes embereknek nem ártana néha túlnézni azon, hogy egy játék nem úgy tűnik, mintha élvezhető lenne felnőtteknek, és ki kéne próbálni őket. Ha te mondjuk 100%-ra véggiviszel nekem egy Donkey Kong Country Returns-t, kompetitíven harcolsz a Pokémonban, vagy véggiviszel egy Zelda játékot, akkor mondhatod róluk, hogy nem "hardcore" játékok. Hidd el, nem fogod.

2013. szept. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Krisipoke ***** válasza:

Ja, még a 3D-s kérdésre elfelejtettem reagálni...

Igaz, hogy sok embernek megfájdul egy idő után a feje a 3D-től. De mégtöbb ember élvezi. Ha valaki érzékenyebb rá, le lehet gyengíteni a hatást a kapcsolóval, vagy akár ki is lehet kapcsolni. Ha valaki kikapcsolja, akkor sem felesleges egyáltalán, mivel például jól kinéző cutscene-ek közben bekapcsolhatja, amitől mégjobban néznek ki, és azalatt az 1-2 perc alatt úgyse fájdul meg a feje.

Meg aztán a konzol fantasztikus játékai még ott vannak akkor is, ha kikapcsolod a 3D-t. A 3D csak egy plusz, amit nem kötelező használni. Elég érdekes lépés a részedről ezt negatívumként felhozni...


Egyébként oké, hogy a Vita "támogatja" a PSP játékokat, feltéve, hogy teljes áron megveszed őket fizikai formában... De a 3DS támogatja a fizikai és letöltött DS játékokat is, tehát ha mondjuk találsz egy használt játékot olcsón, azzal tudsz mit kezdeni 3DS-en... Vitán sajnos nem.

2013. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!