Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek elég egy 32 gb os...

Szerintetek elég egy 32 gb os ipad vagy egy andoidos tablet ( ami bövíthető ) az érné meg jobban? Szerintetek melyik? Most 7. -es vagyok és ballagásra szeretném venni . Tom hogy az még odébb van de előre szoktam gondolkozni

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 20:13
 1/7 anonim válasza:

Ha a szüleidnek van 150 000Ft-ja egy tabletre akkor inkább notebookot vegyél, már ha még nincs. Jobban tudsz vele dolgozni (irodalom esszék, érettségi tételek), jobb játékok vannak rajta (Skyrim, Mass effect, COD), és több hely van rajta filmeknek s jobban lehet nézni is rajta azokat, akár egy monitor bővítésével akár anélkül.

Az Ipad vagy androidos tablet akkor jó ha tudod mire használni. Internetezésre, facebookra, olvasni, esetleg videók, elütni az időt út közben. Először azt gondold végig kell-e neked. Utána az Ipad jobb, mert könnyebben kezelhető és az Ios egy megbízhatóbb rendszer. A programok kisebb eséllyel tartalmaznak vírusokat. A nem bővíthetőséget egyszerűen meg lehet oldani rá rakod a gépedre ami nem kell.

2013. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok köszi . és sz.ted samsung ativ book 2 vagy samsung ativ book 4 a jobb ? mind a 2 a t mobil oldalán van
2013. szept. 18. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:

1ső,hülyeség hogy az IOS megbízhatóbb mint az android

Nem a 20-30k-s androidos telókkal kell összehasonlítani,már egy fél éve van sony xperia ionom és még egyszer sem fagyott,nem akad stb...

A vírus is hülyeség,nem vagyok egy light user és még ilyennel sem volt soha gondom,napi szinten töltök rá dolgokat

Mellesleg az IOS jóval korlátozottab,nem teheted meg hogy letöltesz rá akármilyen fájlt aztán telepited,csak az apple storebol lehet miután mindent méregdrágán megveszel

Androidra azt pakolsz amit akarsz

Google playen sokkal több az ingyenes program is

2 dolog szól az ipad mellett,a kinézete,és a kijelző

Kijelzőben egyetlen androidos gép sem ér a nyomába,legalábbis ipad 3tol kezdve,gyönyörűek a szinek,a képélesség

2013. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Előző, azért neked is sikerült jó sok hülyeséget összehordani.


Pl méreg drágán megveszed és a Google playen sokkal több az ingyenes program is


Nem sokkal több, de valamivel több. De ami meg a play-en van és ingyenes az tele van reklámokkal. De igen nem kell appot venni hanem lopni kell. Igazad van lopni kell. Tehát egy tolvaj vagy. Szerencse, hogy nem így dongolkodik mindenki.

Igaz JB-kel az iOS-re is lehet lopott programokat tenni.


Ami meg a csúcskategóriás droid tabokat illeti. Samu csúcsgépe akadt, mint állat legutóbb a Media Markt-ban. Szóval ne ringasd magad hiú ábrándokkal.

Akadnak és fagynak is, ez van. Igaz, hogy a felső kategóriában ez ritkább, de jóval gyakoribb, mint az iOS-nél.

A jóval erősebb hw is csak azért kell, hogy normálisan tudjon működni, mert a droid virtuális java környezetben fut. És nem tudják normálisan optimalizálni.


Ráadásul biztonságosabb az iOS, mint a droid. Ez is tény. Pont a napokban cikkeztek erről, hogy mennyire nevetséges volt a google igazgató amikor mentegetni próbálta a droidot.

2013. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Ami meg a vírust illeti, siekrült már play-ről leszedni vírusos appot.

Megjelent iOS-re egy játék és rákerestem play-en, láttam, hogy van és letöltöttem. Na az nem a játék volt csak annak volt álcázva. Aztán törölték a play-ről Ennyit a biztonságról.

A google mindent csak utólag ellenőriz, az apple meg még előtte mielőtt felkerülne az app.

2013. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző haggyuk már a süket dumát ki lop meg ki nem:D

Gondolom te soha életben nem töltöttél le egy filmet,zenét,játékot,stb..ne röhögtess

Te is egy tolvaj vagy nalátod!

Nem teheti meg mindenki hogy több ezer forintért a gép mellé még meg vegye a neki nélkülözhetetlen progikat is,zenéket,stb de örülök neki hogy nálad anyuék pénzelik ez irányú igényeidet

Az is látszik hogy soha az életben nem volt androidos telefonod,tableted

4 éve használok androidos telot,csak az elején volt olyan hogy néha akad,lefagy stb,több évvel ezelőtt

Azóta nagyon sokat fejlődött a droid

Sőt már az xperia neomnál sem nagyon fordult elő,pedig az sem egy mai modell

Az új felsőkategóriás gépeknél pedig egyszerűen kizárt hogy akadjon fagyjon,ne próbáld nekem bemesélni a hülyeséged,ezt max álmodtad

Azt hogy biztonságosabb mert átnézik előtte az appokat meg pont leszarja egy átlag user,4 év alatt egyszer nem sikerült vírusba belefutnom

Abban az egyben viszont igazad van hogy az ios sokkal jobban optimalizált mint az android,az apple storeban is több a kifejezetten tabletre optimalizált app

2013. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nem Tomka válasza:
Biztos hogy 32 GB-es iPad, az iOS-nál nincs jobb. Magam tapasztaltam!
2014. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!