Van egy 2x500w-os Jaytec erősítőm. Néha kattan egyet és eldobja jelet utána vagy visszakattan vagy nem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi. Valószínűleg old a védelem, ezért kapcsolja le a hangsugárzókat. De rengeteg oka lehet, ezt távolról nem lehet megmondani.
2013. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből valóban nem lehet megmondani mi a baja.

Viszont 2x500 wattos erősítőt Jaytec felírattal sosem gyártottak...

2013. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kimeneti teljesítménye 2x500w.. Az eredeti elnevezése Jaytec PAE 1600(w)..
2013. szept. 24. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Áruld el nekem, hogy egy 12 kilós, analóg tápos (aminek a lelke egy 800 wattos toroid) végfok 12 kg súllyal amit hozzád vágnak 40-45 eft-ért újonnan, hogy tud leadni 1 kilowattot RMS-t? :D

Viccen kívül, nem kell elhinni mindent a gyártónak, főleg nem ezeknek az ízig vérig kínaiaknak. Azért írja rá, hogy 2x500 watt, hogy megvegyék a hozzá nem értők.

Hasonlítás végett, a legratyibb minőségű végfok is, ami VALÓBAN lead 1 kilowatt RMS-t, legalább 1500-1600 wattos toroiddal van szerelve, súlya 20kg, és ára 100 eft-nál kezdődik.

Mondjuk ár-érték arányban, kis hangfalakat hajtani házibuliba, amatőr diszkózáshoz teljesen jó, nem rossz termék (!) csak mint az olcsó erősítők 100%-a, ez sem tudja azt ami rá van írva, hanem kb. csak a felét.

2013. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egy súlyban van a reloop dominance 2002-es erősítőmmel.. 15kiló környékén és tudom, hogy kínai de monitor erősítőnek nekem tökéletesen megteszi.. ameddig nem kell az aktív frontokat lecserélni ezt sem szeretném.
2013. szept. 27. 07:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Reloop egy kaptafa a Jaytec-el.

Nyilván oda, ahol kisebb teljesítmény is elég, és nem Meyer S. line arrayt hajtassz vele, megfelel.

Csak tudod sokan megveszik nem hogy diszkóra, "komoly" zenekari felhasználásra is, mondván hogy 2x400 watt, akkor erről hajtsuk a fél PA-t.

2013. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hangosításra használom mindkettőt, mint már mondtam monitor hajtásra. kifelé pedig egy pár aktív RCF és két pár dB tech szól és még nem volt panasz egyikre sem (minőségben) hangerőben annál inkább, de a sztárkomplexusban szenvedő énekespalántáknak általában nehéz megfelelni..:)
2013. szept. 28. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!