Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet flashalt xbox 360-nal...

Lehet flashalt xbox 360-nal eredeti játékal játszani online?

Figyelt kérdés
Mert rengeteg eredeti játékom van. Azt hiszem olyan 13rom körül van az eredeti játékok száma, és mindigis az volt az álmom hogy online játszak. Tudom hogy ez másnál alap dolog de én még minecraft tört szerveren se tudok hogy hogyan kell játszani :/

2013. szept. 25. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha veszel gold tagságot és nem bannolnak akkor tudsz.
2013. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Előbb-utóbb bannolnak, aztán se pénz, se posztó. Bannonják a profilod is, az egyenleggel, ami rajta van. Írja a jogi nyilatkozatban.
2013. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: Amúgy a Live nem a játék eredetiségét nézi, hanem az xbox firmware-jét (azt, amit módosítottak a flash-el).
2013. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Renben köszönöm a válaszokat :DDDDD
2013. szept. 25. 20:02
 5/5 b.robii19 válasza:
Lehet, egyaltalan bem vannolnak mert a gephez nem nyulnak. RGHnal nem tudsz onlinet jatszani de az rgh fsd3 az mar nem is engedfel az xbox livera :D
2013. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!