Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki nem tud olyan weboldalt...

Omsibus kérdése:

Valaki nem tud olyan weboldalt vagy boltot ahol lehet busz szimulátorhoz venni műszerfalat ami már kész is van vagy ha nem akkor milyen kormányt és pedált érdemes hozzá venni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 21:21
 1/4 anonim válasza:

Szinte biztosan nem fogsz találni. :(


Én is saját magamban raktam össze, egy usb-s kormányból.


Szétszedtem a kormányt, rá szereltem egy (könnyen levető) Ford transit kormányt (xD), továbbá Ikarus kapcsolókból lett megcsinálva a távolsági fényszóró, az ideiglenes irányjelző, az ajtónyitó, ja és egy ikarusz irányjelzőből lett megépítve egy 6+1 sebességes váltó is :D

Ezek lettek rákötve.


De konkrét műszerfalam nekem sincs :(


Az autoline.hu -n találhatsz megvételre ilyen kiszerelt "mini" műszerfalat is, de horror árakon vannak. Javaslom, hogy menj el pl egy kamionbontóba. (én is már régóta tervezem)

2013. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper nagyon köszönöm a válaszodat mert már régóta keresek a neten de akkor többet nem fogok :D és azt nem tudod hogy ha nem műszerfalat akkor milyen kormányt és pedált vegyek hozzá??
2013. szept. 29. 08:44
 3/4 anonim válasza:
Húhh... Hát nyilván egy G25, vagy G27 lenne a legalkalmasabb, de... bármilyen kormány megteszi.
2013. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2013. szept. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!