Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Győr autóbusz pályaudvar-ipari...

Győr autóbusz pályaudvar-ipari park távra diákként milyen bérletet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nyári gyakorlatra kellene mennem az Ipari Parkba, de nem győri vagyok, a diákbérletem és igazolásom pedig csak a buszpályaudvarig szól.

Mi a legcélszerűbb bérlet, amit vennem kellene majd?

Tudom, hogy vannak műszakbuszok, amivel ki lehet menni, azok külön jegyesek, vagy csak felszállok, és kivisz? Vagy hogy van ez?

Ha helyi busszal kellene kimennem, akkor az hogy van?



2013. jún. 2. 12:39
 1/2 anonim válasza:
100%
Az Ipari Parkba normál helyi járatok visznek, amiknek ugyanolyan a díjszabása mint a többi járatnak, a Belvárosból a 15-ös és a 38-as indul. Sima diákbérletet vegyél, havi 2200 Ft. Remélem tudtam segíteni, de ha kell még segítség, kérdezz nyugodtan, de ez az oldal is sokat segíthet: [link]
2013. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!
2013. jún. 15. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!