Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 tanácsok kérdések?

Xbox 360 tanácsok kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy ha zavarlak titeket ezzel a kérdéssel de láttam hogy pár embernek müködik a GTA 5 az Xbox 360 konzolon és ahoz lenne pár kérdésem hogy ha persze segítenétek nekem!



1. Na szóval első kérdésem az lenne hogy az Xbox 360 Arcade konzolon menne e a GTA 5 illetve a Battlefield 3 és a Crysis3 na meg a Max Payne 3?



2. És milyen Flash legyen rajta rajta?

3. ha a GTA5-el akarok játszani akkor lehet olyat hogy USB-re telepítsem fel vagy hány GB-os merevlemez kell hozzá mert én úgy hallottam hogy elég neki egy 20GB-os merevlemez is!

4. Házilag meglehetne oldani aztat hogy lehessen írott lemezekkel is játszani?


Egyben az utolsó kérdésem is hogy mi a különbség az Xbox 360 Arcade az Elit a Slim és az ehez hasonló típusok között a teljesitményt befolyásolják ezek a tipusok?


Légyszíves az összes kérdésemre válaszoljatok!



2013. szept. 28. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki se ír? :(
2013. szept. 29. 08:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden fajta xbox 360-on megy az összes arra kiadott játék. A típusok között,csak annyi a különbség,h más a külső burkolat, kontroller színe, újabbaknál jobb a hűtés és kevesebb helyet foglal,de maga a hardver ugyan az mindegyikben, talán a legutolsó kiadásban gyorsítottak valamit,h gyorsabb legyen a betöltés,meg alapból HDD van benne,ha jól tudom,de attól még a régebbi tipusokon is lehet játszani minden játékot. Egy 20 Gigás HDD mondjuk már szinte "kötelező" tartozék a mostani játékokhoz, mivel 2 DVD-sek és gyakran kell bemásolni ahhoz, hogy játsszhassunk rajta. Házilag,csak annyi a dolgod, hogy letöltöd egy torrent oldalról a játék PAL-os verzióják, át futtatod rajta az XDVDMulleter-t, hogy jó e a képfájl, aztán át patcheled 3rd.Wave.Mod.Patch.For.iXtreme-el és kiírod IMGburn-el egy duplarétegű DVD-re és kész. Legalábbis én így szoktam csinálni. :) Hogy milyen flash legyen rajta, hát pár évente, a játékok követelik a dashboard frissítését és ha ezt a játék végzi el,akk gyakra kiüti a Flasht,szóval ezt is érdemes netről (torrent) letölteni és onnan telepíteni,de nálam pl volt már olyan is, hogy még így is kiütötte a flash-t és kénytelen voltam 15e-ért újra flasheltetni, viszont azóta újabb flash van rajta, szóval nincs gond a kiírt játékokkal.

Amit tudtam azt átadtam ifjú padavan, az erő legyen veled és sok sikert! :D

2013. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a Flash verzió számít a mostani 2013-as játékoknál valamit?
2013. szept. 30. 05:43
 4/5 anonim ***** válasza:
nem éri meg flashelni. moat "olcsón" flashelet 7eFtért aztán veszel mondjuk egy 50db -os dvdt. 10 000. + ha nincs liteon ihasB íród nem is tudod overburnolni a lemezt kell az is +12eFt ezzel szenben rgh 15 000 csak vinyóra másolod a játékot és.kész
2013. okt. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha most elviszed flasheltetni, biztos vinni fogja egy jódarabig, talán örökre, mivel már itt a nyakunkon az új Xbox one,de ettől függetlenül szerintem még 1-2 évig hoznak majd ki 360-ra is játékokat.


Nekem nem voltak ilyen anyagi gondjaim, mint az előttem szólónak, a mai DVD írók 99,9%-a képesek dupla rétegű DVD-t írni, DVD-t meg csak akkor veszek,ha van egy új játék,amit érdemesnek tartok kiírni,szóval amit,amúgy is megvennék,ha lenne rá pénzem, így tized annyi áron megvan a játék. Ez nálam kb. negyed évente 2-3 játék,van hogy annyi sem,mert pl. uborka szezon van és csak "B-C" kategóriás játékok vannak. Ilyenkor tolom,azokat amiket még nem vittem végig.(egy DL-es DVD ára 500-800HUF,szóval számítsunk évente 10 "A" kategóriás játékot,ami durván 10-12e Huf-ra jön ki, úgy hogy még 1-2 DVD-t el rontasz és néhány játék 2 DVD-s)

2013. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!